Výsledky CUC170
1IF
Podmínky celkem slušné. Trošku problém dělala rozpadající se Es vrstva a silné QRN, které právě vadilo zde na severu Čech.Ionogramy postupně 19.30, 19.45, 20.00

Program ukazuje, že nás bylo 47.

Tipy pro závodění v QRN

Co udělá QRN s našich sluchátkách je všeobecně známo. Nejsem zastáncem práce s vypnutým AVC. Při dlouhodobém závodě se u mne dostavuje únava z těch šílených "RAN". V klidném závodě bez QRN situaci řeším následovně:
Ale vše toto si musíte vymyslet sami. Chudák Honza OK1MNV, u jeho veterána FT840 AVC nikdy nemůže vypnout. Všimněte si, že jeho výsledky jsou pak v QRN vždy horší HI.

Výsledky:
Vaše komentáře:
Tabulka ACP po CUC170  (opravená).....
CUL (ok1if .wav)

Chyby v denících:

OK1ARN - špatný čas u prvního spojení. Jirko musíš si řádně nastavit čas v počítači. Jakmile u prvního spojení uvedeš, že bylo vytvořeno v 17.29, pak je to chyba a vyhodnocovací program oprávněně tvůj deník vyhodí, protože závod začíná v 17.30 a ne v 17.29. Opravil jsem ti to, ale prosím dávej na to pozor (není to poprvé).
OK2WA/Q - Špatný formát Cabrillo. Byl editován nějakým programem a celé se to pomotalo. Opraveno přátelským vyhodnocovatelem. Prosím dávej na to pozor, číslo není řetězec znaků.
OK2ER - Čas chybně uveden v SELČ. Zavázaný vyhodnocovatel bez problémů upravil (ale, ale.... HI)Jak na cuc 170