CUC183 je vyhodnocen.....
vyhodnocuje 1lz
Toto kolo je hned v několika  ohledech vyjímečné. Jednak je to poměrně nízkou účastí. Celkem vyhodnoceno 33 deníků. Podle programu nás bylo jen 37. Soutěžní potenciál je 2.400.
Nejsem si jist, ale myslím, že do naší rodiny přibyla nová stanice - OK2PKX.  Naproti celkově malé účasti se v kategorii VLP počet stanic zvedl na rekordních 10, což myslím ještě nikdy nebylo.
Vzhledem k těmto skutečnostem a k tomu, že se do VLP přesunul i můj největší soupeř OK1IF (Hi) a druhý - OK1MNV se nezúčastnil, jsem se poprvé dostal do ACP tabulky i přes skutečnost, že jsem měl z  celého soutěžního pole nejvíc chybných řádků.
Při vyhodnocování jsem si všiml, že zvyk z dob OK1 Čechy a OK2 Morava stále doznívá. I zkušený bojovník Zdeněk OK2ABU zalogoval OK2BJH. Tím sebe i OK2KFK připravil o body.

Přihlásíte se někdo na pileup za dva týdny. Příští neděli máme závodní prázdniny. Jede se CQ WW. Máte na to čas do konce týdne.

Všem se Vám omlouvám. Ale překlepl jsem se při zadávání dat do vyhodnocovacího programu a tím došlo ke špatnému bodovému ohodnocení spojení se zvýhodněnýma stanicema. Jsem lajdák a ne dobře jsem zkontroloval. Milan mne na to upozornil. Díky Milane. Naštěstí k mnoha změnám nedošlo. V kategorii VLP pouze v bodech, nikoliv pořadí. V kategorii QRP změny v bodech, v pořadí jen na konci tabulky. Já se nefackuji, já jsem přepočtem získal. Díky ještě nyní za sebe, Milane. Hi.

Celkové výsledky - opravené

ACP po CUC183

Vaše komentáře

CUL183
OK1IF_CUL183.wav

Jak nás slyšel skimmer
OL5qTabulka preferencí pro závod CUC183 (neděle 18.11.2012)