Komentáře CUC252


Hezké pozdravení všem. Tak dnešní kolo byl zase jako již několik týdnů zpět veliký propadák. Dovolat se na někoho bylo takřka nemožné. Tak jsem si pojistil opět vítěznou pozici v dolní části pole. Hodně času jsem ztratil hledáním Zdenky, leč výsledek se nedostavil.

Vy 72! Zdenek 1lz


Ahoj, tak takové nervy jsem ještě v CUCu nezažil. Chodilo to krásně, všechny stanice byly silné (akorát BJH mě nějak neslyšel, nebo měl možná úzký filtr a já volal trochu bokem). Na konci etapy jsem byl na čísle QSO 32 a to naznačovalo útok na magickou hranici 60 QSO. Byl jsem z toho tak nervózní, že jsem si párkrát i pěkně zanadával, když jsem se nedovolal, HI. Druhá etapa skončila s celkovým číslem QSO 59. Sice jsem nadšený ze svého nového osobáku, ale taky trochu zklamaný z toho jednoho neudělaného spojení, HI.
Každopádně zaregistroval jsem dost nových stanic, které jsem ještě v CUCu neslyšel. Honza MNV byl dneska o dost silnější, než v poslední době bývá. Děkuji taky USP za 2 QSO. Jel jsi výborně.
Přeji Zdeně všechno nejlepší a ostatním hezký den a NSL v dalším CUCu.
Honza OK1JD


Ahoj, zdravím a děkuji všem za spojení. Zdeně gratuluji k výročí a děkuji za mimořádný bodový příděl. Nevím, čím to bylo ale vše se mě zdálo takové nějaké horší. Rádio hrálo potichu, prsty se po klávesnici komíhaly pomalu, počítač pomalu klíčoval, na bandu málo stanic, v deníku také málo stanic, no prostě takové divné. Tak doufám příště bude alespoň normál.

73, Jirka OK1DDQ


Podmínky se mi líbily. Taky 33 spojení není můj obvyklý výsledek, ale lepší.
Pileupový Jirka mne vzal v obou etapách, na Zdeňku jsem měl štěstí jen jednou.
OK1FKD/Q jediný mne vzal 2x. Slyšel jsem sice i MKX/Q a LO/Q, ale neuspěl ani jednou.
Aspoň jednou se mi podařil Jenda 1MNV. Říká, že ho teď málo stanic volá. Aspoň, že mne bere na vědomí a tak qso zvládnem aspoň spolu, hi.  Bez výsledku také voláno na Zdeňka DZD.Dnes pro mne nová OK1KEL.
Dnes docela spokojený OK2BND/QZdeno,
vše nejlepší a hodně zdraví k narozeninám.
Dík za obě spojení, 2.kole jsem tě hledal přes 4min.  :-)
73,
Mirek   OK2CW


Zdravím závodníky,

dnes se docela dařilo, rušení bylo "v normálu". Po delší době se mi povedlo i spojení s Honzou OK1MNV. Jirka jel v roli pile-up stanice spolehlivě a spojení se povedlo na první pokus v obou kolech - díky. Povedlo se i 2x spojení se Zdeňkou 5YL, které přeji hodně zdraví, štěstí a pěkných chvil u stanice.

Děkuji všem za pěkný závod  a naslyšenou v CUC 253.

PZ + 72 Láďa OK1LO/QNejprve velká gratulace Zdeně OK5YL (OK2BBI) k narozeninám ! 
Na dnešní kolo se mi podařilo dát "pádlovku" o kousek výš a hlavně se mi podařilo natáhnout alespoň jedno rameno bez zalomení.
Snad to šlo o trochu lépe. Do 43 minuty 19 QSO, pak 4 minuty nic. Už to vypadalo špatně, ale pak se to opět rozjelo a druhá etapa
dala 21 QSO. Po dlouhé době jsem udělal alespoň 40 QSO, ale v druhé etapě jsem se už na OK5YL nedovolal, tak body budou chybět. Tak na příští kolo opět ANT alespoň na tu půlhodinu (pak ji zase smotám, hi) natáhnu  obdobně.
Tak NSL , PZ a 72!  Honza, OK1MNV 

Ahoj, dnes podmínky dobré neb jsem slyšel a udělal QSO s OK1FII/Q, když párkrát v minulosti jsem neuspěl pro, pro mě  nečitelný signál. Ale stejně u mne nic nového, stále bída a zmatky i přes snahu o zlepšení. Díky za potvrzená QSO a též přání hodně zdraví pro Zdeňku, se kterou jsem přeci jen jedno spojení udělal, když se ozvala na moji výzvu.  Díky!

OK1USP Josef

Zdravím všechny,

dnes  v Praze nezvykle (jako obvykle) silné rušení, trvale S8. Původ je mi  neznámý - signály roztrhané a slabší stanice byly pod úrovní rušení. Slabou útěchou je, že aspoň jsem snad dobře slyšet jinde. Honza OK1MNV byl tentokrát silnější - zřejmě mu někdo držel "pádlo" výše.  Zdeně OK5YL přeji k narozeninám hodně zdraví a elánu a také děkuji za to, že mne v poslední minutě zavolala....o její bonifikaci jsem se dověděl až po závodě (Hi). Její signály jsou vždy jedny z nejsilnějších.  Jen více takovýchto překvapení.....

72/PZ Jarda OK1MKX/Q

Milí CUCáci,

všem Vám moc a moc děkuji za přání k mým 80.narozeninám. Teď už mě vzhledem k mému "MLÁDÍ" respektujte a berte na vědomí, že jsem vyšla školu "BEZ GOOGLU".

Původně jsem chtěla jet CUC jen symbolicky - 5 spojení - ale protože mě vedení CUCu dalo tak

"Danajský dar", třebaže společensky znavená (narozeniny přesně v den CUCu), jela jsem normálně a tak prosím o omluvení všech chyb. Nechtěla jsem Vás obrat o body a každá změna

v CUCu je prima povyražení.

Tak ještě jednou díky, posílám za to moji vzpomínku na mládí.    Zdenka ok5yl/ok2bbi

 

Ahoj závodníci,
děkuji všem za spojení a Zdeně přeji nadále hodně zdraví, radosti a dobré nálady.
Zdraví Vás a Zdenu mimořádně Josef OK1BJH.

Honzo OK1JD až po poslechu nahrávky jsem zjišťoval kde jsi mě volal. Naladěný jsi byl dobře.
Jenže to JD bylo na mě moc rychlé, zberchal jsem se až po OK1JD, omlouvám se, 73 Josef.

Zdenko, přeji vše nejlepší, hlavně hodně zdraví a ať Ti to vysílá.

Vašek OK1DCS 72!

Ahoj,

chtěl bych především popřát Zdence vše nejlepší.

Při jejím mládí má obdivuhodnou operátorskou zručnost. No a co teprve ta její úžasná rychlost. Snažil jsem se jí nahánět celou druhou etapu, ale bylo to marné. Neměl jsem šanci ji chytit...

Zdenko máš můj obrovský obdiv!


72 + PZ, Petr OK2PP


Nechodilo to špatně ale vždycky mě někdo silnější převálcoval. A tak dobrý je, že příště budu za dva. Snad udělám tím pádem víc spojení. Všem děkuji ze spojení.
RIG : GM47-DZD 1W out
ANT : LW 60m
ruční klíč homodomo 
73!
Zdeněk OK1DZD
PS. Zdeni / snad tak můžu, v roce 57 jsem nastoupil do první třídy /, vše nejlepší k Tvým krásným kulatinám! Hlavně hodně zdraví a duševní pohody. Zůstaň i nadále cucajdou.
Na fotce jsi s Junkerem?