CUC262...... 16. 6. 2014
vyhodnocuje lz

Tak máme další letní kolo za sebou. Podle vyhodnocení 29  došlých deníků se tohoto kola zúčastnilo 40 stanic. Soutěžní potenciál je 2.600.
Jak zaznělo i v komentářích, je nás stále nějak málo. Jistě na to má vliv letní aktivita - zahrady, výlety, dovolené, nebo včely. To jádro stále zústává a věřím, že pokles nebude trvalý a postupně se zase vrátíme k těm 45 - 50 stanicím.
Malou změnu s bodováním VLP jsem udělal pro spestření, neb nebyl nikdo na pileup. Doufám, že se to většině líbilo a ti zbývající to nějak rozdýchali a nebudou mne kamenovat. Jak v dalším kole?

Celkové výsledky
Dvě stanice se připravily o body.
    OK2PDT - špatně nastavený logovací program. Sloupce nebyly správně řazeny a chybí odesílaný kod. Tak
mi Honza OK2PDT přidělal práci. Přesně ve chvíli kdy jsem odesílal výsledky na web mi přišel mail s opraveným deníkem. Takže došlo k nepatrným změnám.Koukněte na opravené výsledky. (Honzu, v Holicích u tebe mám 1 pivo. Hi.)
    OM3PA - Peter, měl jsi špatně nastaven čas a tak se většina spojení nevešla do tolerance dvou minut.

Tabulka ACP po CUC262

Komentáře k CUC262

Jak nás slyšely skimmery


Jak na CUC262
Na pileup se nikdo nepřihlásil a tak vás potrápím opět jedním zpestřením. Stanice VLP nebudou jako pileupové, pojedou normálně sorintem, ale budou za 5 bodů. Takže o ně bude mela a borci ze špice je budou muset nahánět. Pokud se tato změna nepovedla, omlouvám se, ale nic jiného mne nenapadlo.