Komentáře CUC280Ahoj všem.

Tak dnes jsem si zase prvních deset minut dělal naděje na rekord. No v sedmém spojení jsem dal číslo 008 a jak jsem to přepisoval, tak jsem zazmatkoval a přidělal trápení Honzovi OK1MNV. Nakonec první půlka 11 qso. Ale pak. To blbé rušení, stále se mi nedaří zjistit odkud, začalo v padesáté minutě při spojení s OK1MKX/Q. Nevím jak jsem pobral report, jen jsem tušil, ale opakovat nemělo cenu, to by tu musel mít signíál 599+50dB. Hi. Nakonec se musím spokojit se sedmnácti QSO, ale pileup v obou etapách a také Zdena OK2BBI. Ta tu je vždy nejsilnější. Asi nám na sebe vidí anteny. Skimery mne neberou již snad rok.

Dík všem za závod a zase za týden.

72! Zdenek 1lzZnovu obvyklé QRM , ale nejako som to dobojoval.Musím to vyriešiť externou RX anténou , alebo sa nto vykašlať.

Všetkých zdraví  OM3PA 


Dnes děsný QRN.

Byl to hrozný boj.

OM stanice byly silnější než zbytek.

Hodně dupe QSO.

Jedno QSO jsem udělal nevím s kým.

Díky za QSO všem a nsl v CQ WW SSB pojedu jako součást týmu OK5W a budu celý závod na 10m.

 

72 Luděk OK2ZC


Ahoj,

jelo to dnes opět krásně. V první etapě jsem sice pileup stanici nenašel, ale ve druhé etapě už to vše bouřilo jak má. Plné pásmo německých stanic, závodících jsem slyšel méně. Pěkné signály od 1FII/Q, 2BND/Q, bouřili 2ZC a 2CW. Skoda jen, že stanice ze závodu MWC nerozšíří naše řady, myslím, že by nemusely začínat od spojení 001 ale pokračovat plynule z MWC. Vyhodnocovací program s tím jistě nebude mít problém.

Děkuji všem za pěkný závod,

Petr, OK2WA

RIG FT 817 , 1000mW, ANT delta loop 86m, log TR4W


Zdravím závodníky,
dnes se moc nedařilo,  první spojení se povedlo až ve 32 minutě. V první etapě jsem Standu v roli pile-up stanice vůbec nenašel, spojení se (snad) povedlo až zcela na konci druhé etapy, kdy v mém QTH boural silou +10.
Díky všem za pěkný závod a těším se na spojení v CUC281.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3 - 1W - Windom


Omlouvám se pileup stanici, že jsem mu na začátku druhé etapy vlezl na kmitočet,
jenže ono se tam skoro minutu nic nedělo...
73, Robert OK2PYA


CUC kolo č.280:  Číslo se zakulatilo, první etapa docela dobré 22 QSO, pak to nešlo. Díky Standovi OK2BNF za pile up, dovolal jsem se dobře,

zdržení bylo nepatrné. Už to mám tak vypozorované, když se nedovolám na OK2PP, jen jednou a ne moc hladce na OM3PA, s dost velkou

námahou na OK2PYA, prostě to nechodí ! Tak to po první čtvrthodině spadlo a měl jsem dlouhé minuty bez QSO. Díky bleskovým třem QSO

v poslední minutě s OK2BDF, OK6YW a OK5OK, všichni UFB CW operátoři, jsem to doslova dotáhnul alespoň na 38 QSO. 

Tak zase příště NSL a PZ!   Honza OK1MNV


Zdravím
a přeji všem hodně úspěchů! Dnes jsem se docela dobře rozjel
neboť se mi dařilo "vletět" brzy do přechodů více
QSO, ale pak jsem marným hledáním OK2BNF ztratil hodně času a
pak to šlo se mnou z kopce a tak jsem ani podruhé Pileupku
neudělal. I když jsem udělal relativně dost spojení tak tyto
absence budou moc znát. Aspoň mě budete chtít dostat v příštím
kole. HI. Josef OK1USP=


Zdravím FŠECHNY po třech týdnech, myslím, že se dařilo a začínám tak nějak ,,jít po proudu"  a daří se. Jedu pořád na tužku a ant. NVIS ve výšce cca 6-8m a jestli to stihnu, tak příště bych zkusil /Q zvládne to dělič výkonu něco pod 1W. Jsem zvědav na to jak se budu prosazovat..... mělo by to jít. Už jsem zkusil i menší výkon, ale ne v závodě. Jinak už se těším na 1 a 2 listopadu na IPA CONTEST. .... naslyšenou příště.... 73 Milan OK1DNM


AHOJ VŠICHNI,

dnes u mne celkem slušné podmínky,ale už se začíná projevovat kratší den.

Díky Vláďovi za dvě qrpp spojení.Jsem rád za spojení se Zdenkem OK1LZ,

což se mi už dlouho nepodařilo.Dík za vyhodnocení a nsl příště . 

72 + PZ Láďa OK2BLD


Ahoj,

tentokrát opravdu děs a hrůza. Šílené QRN a vůbec to nechodilo.

Nikoho jsem se téměř nemohl dovolat. Pokaždé byl někdo silnější či šikovnější. Tak jsem zkoušel ze zoufalství alespoň volat výzvu.

Občas někdo zavolal. QSO sice nijak zvlášť rychle nepřibývala, ale lepší než nic. S vypětím všech sil jsem to doklepal na 38 spojení.

Díky všem za QSO a hlavně těm co odpověděli na moje CQ.


73, Petr OK2PP


Podle komentářů to u někoho chodilo, u někoho né. Ale to je ono. Není CUC jako CUC. U mne docela dobrý. Rušení žádný - výhoda vesnice. Hi. Pajlapovku jsem vylovil jen jednou a tak by to mohlo být i poslední místo. Všem děkuji za spojení.
RIG : GM47-DZD , 980mW out
ANT : LW 33m
ruční klíč.
PS. Deník jsem už poslal.