CUC312...... 15. 6. 2015
vyhodnocuje lz

Další kolo je minulostí. Nevím jak jinde, ale na východě Krkonoš rřušení od bouřky jako hrom. Dnes také slabší signály. Zdena OK5YL odjela pileup a jistě si udělala osobák do počtu QSO. Jak jela? Udělala mne v obou etapách a tak nutno hodnotit, že super. Ne každémuse to v minulých kolech povedlo.
Program vyhodnotil 31 došlých deníků, v nich 857 QSO a sděluje, že nás bylo  41 a soutěžní potenciál je 3,667. Bouřky nás zlobily, ale přesto bylo velice málo chyb.
Z 31 vyhodnocených stanic bylo 11 bez chyb, 12 jich mělo jen 1 chybu a maxi mální počet chyb byl 4.

Dovolím si malý komentář: Jen nás několik skalních jede tužka - papír. Je pravdou, že se tužka zlomí, ale mám druhou v pohotovostním režimu. Dokonce Honza OK1MNV komentoval, že je přeučenej ke klíčování levačkou. Jsem to stejné. Mne k tomu navedla Zdena OK5YL, když mi říkala, že se kvůli CUC učila psát levačkou.
Řekl jsem si, bude lépe se naučit levačkou na pastičku a jako Honza mít pravou ke psaní a točení knoflíkem. Prosím, neberte to jako nátlak, nebo odsouzení PC Ty mne před důchodem 15 let živili a dobře. Hi. Jasně, že pro ty, kteří berou CUC jako trenink na závody větší je to jednoznačné. Ty se dnes jezdí počítačem. Vidím, když na PD na kolektivce sednu k TRXu a v logu je 200 qso, to bych na papíře měl problém. A takto mám problém s klávesnicí. Je to tak. Pro ty, kteří si CUC berou jako relax je papír - tužka bez pádu, bez zamrznutí, bez špatného číslování atd. Hi.

Celkové výsledky

Tabulka ACP po CUC312


Komentáře CUC312


CUL312
OK2BND_CUL312.mp3


Jak nás slyšely skimmery


Jak na CUC312
Tak Zdena nám jde příkladem a své úlohy se zhostila. Nemohu toto neuvést jejími slovy:
Ahoj CUCáci,
protože vidím že se o pile-up stanici v CUCu 312 nikdo nehlásil, POTVRZUJI, ŽE PILE-UP
PRO CUC  312 POJEDU JAKO OK5YL.
Doufám že nenastane nenadálá situace a vše proběhne hladce. Mějte na paměti že jsem "ženská"
(sice ne blondýna) šedovlasá a zapisuji ručně - tužka - papír  - bez PC. Držte mě palce.
                                                           Zdenka OK5YL