Komentáře CUC323


Pozdrav všem CUCákům/ačkám.

Tak po tom propadáku v minulém kole se nejprve musím omluvit Jendovi OK2BND, že jsem jej připravil o body. Přepsat se jednou a místo OK2 psát OK1 může ten kdo jede CUC poprvé. Kdo vyhodnocuje CUC už přes 4 roky by neměl. No a udělat to v obou etapách může jen blbec. Tak mi to Jendo promiň. Budu dávat více pozor. Jinak to dnes byl boj přesně opačný oproti minulosti. Pvní etapa slabá a až v druhé se polepšilo. No měl jsem za sebou cestování a vrátil jsem se chvilku před začátkem. Prsty se mi lepily na pastičku a …. Nakons jsem udělal dvacítku Honza OK1MNV v poslední minutě zachránil.

Po závodě jsem spěchal na TV – BabovřeskyII a usnul. K vyhodnocení jsem se probudil až ve 23 hodin. Hi.


Byla to hrůza, připadal jsem si jako naprostý nováček!
Ruce jsem měl spletené jak vánočku, nestíhal jsem přepínat režim cq a sp.
V každém případě to příště zkusím zas!
Standa – ok1msp


V dnešnom kole boli dobre podmienky a každý .kto zavolal mal QSO s pile up stanicou.Dnes začalo lokálne QRM až jednu minutu pred koncom, takže vlastne celý závod to bola pohoda.Vďaka všetkým ,čo zavolali a mohol som im poskytnúť 5 bodov v každej etape.

Všetkých zdraví Peter,OM3PA


Podmínky skvělé, možná až moc. Ze signálů až uši zaléhaly.
Peter PA slyšel taky dobře, mne v obou etapách a ihned! Díky.
Kvéčkové dnes jen 3 stanice.
Záznam jsem zkusil udělat, překvapilo mne, kolik stanic se zůčastnilo. Musel jsem značně ubrat hlasitost, jinak by to nebylo k poslouchání.
72 Jenda OK2BND/Q


Hezký večer všem závodníkům. Dnes byly docela zajímavé podmínky. Signály byly chvílema 9 + 20Db a vzápětí to šlo do úniku. Děkuju za spojení a pěkný závod. Pepa OK1KA


CUC Nr. 323: Pozdrav všem a díky za  QSO!  Chvilku to šlo, pak zase ne, ale celkem 43 QSO, tak docela spokojenost. Conds bídné, tedy podle výstupů na netu.

Dnes poprvé vítám v CUCu, Standu OK1MSP! Zaslech jsem ho v posledních sekundách závodu a tak QSO už nedopadlo. Tak se těším příště!

Standa je vynikající telegrafista a provozář, Určitě přispěje k hezkému a svižnému provozu. Stando, vítej !!!

PZ, 72 a NSL příště, Honza OK1MNV ( a OK5MN)  

 

Pozdrav všem,

dnešní CUC se mi zdál nějaký divný. Ne, že bych se nedovolával ale stanice, které dělám

téměř 2x za závod jsem vůbec neudělal nebo jen jednou. OK2PYA jsem volal a nedovolal

OK5YL jen 1x . Narazil jsem i na novou stanici v CUCu OK2VWB Wieslaw z Horní Suché, sice jsme spolu již jedno spojení

udělali a QSL je již u mě zařazeno ale v CUCu to nebylo. Tak, pokud je to nový CUCák, vítej. V Horní Suché jsem pracoval na dole jeden rok, ještě než jsem získal koncesi.

Pořídil jsem záznam CULu, ale je tam hodně rušení.

Po dnešním parném dnu, když jsem synátora odvážel na intr do Liberce a potom zasedl k vysílačce do vyhřáté místnosti to byl parný den.

Krásný den 73 Luboš OK1FGD


Zdravím závodníky,

dnes závod probíhal lépe. z "Q" stanic se mi ale povedlo spojení v obou kolech jen s Milanem DNM/Q a jedno spojení s Jendou BND/Q.Zdeňka DZD/Q jsem sice zaslechl, ale byl jsem "převálcován" silnější stanicí. Peter jel v roli pile up stanice výborně a spojení se povedlo v obou kolech, taktéž i spojení s mými "stálicemi" Honzou MNV, Petrem 2CW nebo Robertem PYA Omlouvám se Julkovi 7CG za nedokončené spojení ve druhé etapě, ale jeho signál zanikl ve volání Zdeňka LZ.
Příští CUC budu poslouchat na lodi poblíž chorvatského Šibeniku. V průběhu příštího týdne budu vysílat pod svojí chorvatskou licencí 9A5LO z  chorvatských ostrovů.
Děkuji za pěkný závod a těším se na spojení v CUC 325.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


Zdravím po dvoukolové odmlce. Musím ujistit Q-čkaře že i s malým výkonem 1watt (SW40) a “ lw pádlovkou” 2m up, lze uhrát velké QSO na 7MHz... SV5 (Rhodos) – OK1, natož pak (ne)úspěšně bojovat v CUCu.

PZJ OK1MKX/Q


Ahoj všem,

zpočátku ,i přes velké QRM , to šlo jako po másle,pak se to zadrhlo.Jsem rád,že se zúčastnily

nové stanice  Standa OK1MSP a OK2VWB.Doufám,že vydrží.Snad se někdy do těch Holic taky

dostanu. 

Mějte se krásně 72 + PZ  Láďa OK2BLD


Dnes dobre podmínky. Konečně pres 30 qso. Ok2vx "utekl" pred prelomovym qso.... skoda...... 4x jsem volal par minut do tmy, ale spokojenost. Stale tuzka papir.... NSL .... MILAN OK1DNM/Q