Komentáře CUC334

Ahoj závodníci,

nechtělo by to pro změnu udělat nejaké CUM ? Něco se složitým kódem ?

72, OK2WA

RIG FT817, 1000mW, ANT Delta loop 86m, log TR4W


Kombinaci tak otřesných podmínek a brutálního rušení už jsem tu fakt

dlouho neměl.

Musel jsem odmítnout nejednu QRPP stanici, protože jsem ji v tom humusu

jen tušil.

Omlouvám se.

73, OK2PYA


Pozdravení všem a dík za závod. Když jsem v 1743 měl 7.QSO, řekl jsem si, je to v háji. Soutěžní elán ze mne spadl s tím, že nesáhnu na 20. A kupodivu to najednou začalo jít a nakonec jsem ji disáhl a dokonce překonal.

Vy72! a zase v pondělí. Zdenek 1lz


Zdravím závodníky,

dnes dost úniků, hlavně ve druhé etapě. Spojení s Petrem v roli pile-up stanice se povedlo bez problémů - díky.

Díky za pěkný závod a těším se na spojení v CUC 335.

PZ + 72 Láďa OK1LO/Q

K3 - 1W - Windom

=


V dnešnom kole bol pile up znovu s rušením . K tomu ešte prestal reagovať Mikroham II USB reuter tiež nebol spokojný , asi bol prepracovaný po OK OM DX Conteste.Všetci čo zavolali QSO urobili. Doporučenie pre QRPP stanice. Nevolajte

v prvých minutách etapy, lebo aj tak Vás prevalcujú QRP, Ak počujete Pile up stanicu a nedovoláte sa na prvý krát dajte si ju do druhého VFO a počkajte.Obyčajne poslených 5 minút v etape sa dovoláte na prvý krát, tak ako to po sebe urobili 2 BND,2WA,1DNM,1LO všetci /Q a tiež OK1LZ.

V OKOM celkom 1727 QSO a 3,1mil bodov v SO ALL HP.3.5 hodiny spánku stačilo.

Všetkých zdraví Peter,OM3PA


Zdar CUCáci,

ve velkém lokálním rušení jsem měl virtuální (!) spojení ve 39 minutě s OK1DNM/Q....Hi. Peter jel UFB. Honza OK1MNV byl v rušení sotva slyšet. Jinak standardní počet QSO. Mějte se fajn a na slyšenou příště.

PZ Jarda OK1MKX/Q


Ahojky,

dekuji vsem za QSO.

Peter jel PILEUP perfektne, pokazde mne vzal na prvni zavolani.

VY 72 Josef OK1FKD


Zdravím telegrafistky a telegrafisty.

Závod byl pěkný, ale není dobré se cpát do již probíhajícího spojení. Pak vznikají zmatky a dohady kdo a s kým to spojení valastně dělal.

Dnes jsem měl anténu dole, dolaďoval jsem ji. Zítra ji ještě sundám a o kousek zkrátím. Děkuju za závod a za spojení.

73 Pepa OK1KA

=


Zdravím soutěžící,

mohu začít svou tradiční písničku s problémy a tak jen konec z toho. Neumím vypnout opakování výzvy (na jednom místě jsem ho zrušil, ale netuším proč to program nevnímá. Tak, když mám opustit frekvenci urychleně mačkám ESC a když ještě něco řeším tak nepozorně cvaknu na tlačítko vypnutí-no a začnou se dít věci! Při prvním naběhlém okně se snažím vše zastavit a zpravidla přijdu jen o doprovodné programy. Dnes to bylo ještě lepší neboť zmizel celý N1MM+ a jeho znovuotevření nešlo provést pro druhé spuštění, ale v manažeru běžících programů N1MM+ nebyl. No tak chutě do záchrany z toho nejhoršího (restart mého miláčka by proběhl až po limitu-HI) - povinnou pilkeupku- zadařilo se, ale dále s ručním voláním se QSO nedařila. Tak jsem ještě přilípl 2ks a znechucen skončil ve výzvách při limitu času. Dobrou náladu a pěkný svátek všem přeje OK1USP Josef - 73!

=


Dnes jsem měl dojem, že nám podmínky moc nepřejí. Po asi 7 minutách mi signály stanic značně zeslábly a znovu se zlepšily na posledních 5 minut. A spojení se samozřejmě dělala hůř. Pravděpodobně nejen mně, čísla qso ostatních stn bývají obvykle vyšší.

Jedině Peter 3PA držel laťku na úrovni a navíc se mnou v každé etapě qso bez problémů udělal. Dík.

Povedlo se mi i dost qso s kvéčkovými stanicemi - celkem 7. Taky dobře.

72 Jenda OK2BND/Q

=


Dneska nadpůměrně silné signály vyjma ok1mnv, ok2wa/q, ok1dzd/q, ok2vx, 8 stanic jsem se nedovolal. OK2BMI mi utekl. Když sleduju své výkony.... chtělo by to víc trénova, ale nevychází to s mými aktivitami. Tak příště NSL OK1DNM/Q


CUC Nr 334: Trochu jsem znejistěl... Večer, ale až dost pozdě, jsem poslal LOG z CUCu 334, a v dnešní tabulce není, snad došel ?

Děkuji všem za QSO v tomto kole! Bylo ale poněkud složitější. Někteří si stěžují na rušení, já rušení neměl. Některé signály zanikaly

tím, jak byly slabé. Chodilo to na východ. OM8AQ a OM8ON, jsem dělal v obou etapách. Jula OM7CG, jen v jedné, ale i tak to je dobré.

Celkem 41 QSO (20 + 21), snad všechny platné. Jenom jsem byl zmatený z OM3ED. Ve 41 minutě mi dal nr 41. No je dobrý, říkám si.

Ve druhé etapě mi dal, že už jsme QSO měli, tak nevím co to vlastně jel za závod ???. Že by pořád pokračoval v MWC ???

Peter OM3PA, i přes potíže, které popisuje jel tradičně UFB a díky!

Příští pileup v CUC Nr 335, vezmu, to je jasné a těším se NSL!

PZ a 72! Honza OK1MNV (OK5MN)

=


PĚKNÝ SVÁTEČNÍ DEN A 73! PAVEL, OK1KZ


Žádná velká ouroda. Wattík se velice špatně protlačoval ale i tak jsem velice rád, že jsem se zúčastnil. Třeba to příště bude lepší. Všem děkuji za spojení.

RIG : FT817ND 1W out

ANT : LW33M

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZD

=