CUC343...... 18. 1. 2016
vyhodnocuje lz

Tak a zase po závodě. Jako jiný týden, někdo podmínky chválil, jiný hanil. Jo, není na světě člověk ten, který se zavděčí všem.
Jevilo se mi to tak, že u mne výkon jako vždy, ale umístění lepší. Potvrzuje se, že je to o směrovosti anteny.  Většinou mne bere 1-2 skimmery, tento týden skoro všechny. Nastavení TRX i ATU stále stejné.
K vyhodnocení došlo 37 logů. Tohoto kola se zúčastnilo 45 stanic. Řekl bych, že se udělalo méně spojení. Program vyhodnotil jen 1025 spojení. Při tomto počtu stanic to bývá o něco více.

Ne právě s radostí jsem četl připomínku Honzy OK1MNV a připojuji se. Loguji papír, tužka a tak počítač vypnutý. Na stole vedle pastičky radiem řízený budík. Dost mne překvapilo, v touze udělat ještě dvacáté spojení,jsem asi deset vteřin před 18:00 dal výzvu a nic. Ale jak jsem prolaďoval, tak ještě půl minuty po té 18:00 dávala stanice výzvu. Nevím, zda udělala ještě do závodu spojení. Třebas křivdím. Nesledoval jsem a prolaďoval dále. No nemyslím, že bych chtěl dělat policajta a uvádět zde stanice, které nedodrží pravidla. Je to věc cti každého z nás. Většinou jezdíte z počítače a ten lze synchronizovat z webu před závodem a hodiny na liště jde také nastavit aby byl čas hh:mm,ss.

Celkové výsledky

Tabulka ACP
Tabulku jsem opravil.

Komentáře CUC 343

CUL343
OK2BND_CUL343.mp3
OK1FGD_CUL343.mp3

SkimmeryJak na CUC343

CUC343 odjede jako pileup OK2KWS (obsluhovat bude OK2NO)
CUC344 by mohl jet OM3PA.