CUC360...... 16. 5. 2016
vyhodnocuje lz

Tak se všichni tři noví vyhodnocovatelé vystřídali a řada je opět na mně. Dnes začnu trochu kriticky. Poslouchal jsem před závodem a na horním konci pásma dávala nejmenovaná stanice výzvu. Nic proti tomu, nebyla to výzva do soutěže. Spíše mne zarazilo, že většina stanic jede z počítače a tam jde čas nastavit přesně. Já tu mám "radio controled clock" a tak taky přesné. Ale není asi pravé ořechové, když se deset vteřin před startem utrhnou tři,čtyři nedočkavci a o danou stanici se začnou prát. Nejde o život a tak proč nedodržet podmínky?Jak v komentáři sděluje Petr OK2PP, je těch nešvarů více. Nabourat se někomu do spojení se jistě občas stane každému, ale jistě by to nemělo být pravidlem. Znovu apeluji. Nejde o život a zachovejme si CUC takový, aby nám přinášel radost a ne zklamání.
Nebudu hodnotit podmínkyšíření, mám cosi jiného na srdci. U
vědomil jsem si jak dlouho bez jediného výpadku již CUC funguje. Honza mne na to upozornil tou připomínkou o kulatém čísle 360. Přítelé, přehlédl jsem narozeniny CUC na tak dodatečně dnes. Nulté zkušební kolo se jelo již před vice jak sedmi roky. Bylo to 13.4.2009. První pak týden na to a od té doby do dneška bez jediného výpadku. Jsou mezi námi tací, kteří jezdí od samého začátku a odjeli téměř všechna kola.
Také mezi námi vítám nové CUCáky. Jeden se mi povedl ulovit. Všem pozdravení za celou partu a příní, aby se CUC zalíbil a vydrželi jste s náma i v dalších týdnech.
Zatím podle programu nás tentokrát bylo 39 a soutěžní potenciál je 2.533.
Jevyhodnoceno 32 deníků. Program vyhodnotil 955 qso.
Naše úroveň se lepší. Velice nízká chybovost.

Je vyhodnoceno

Celkové výsledky

Tabulka ACP

Komentáře

CUL360
OK2BND_CUL36.mp3
OK1FGD_CUL360.mp3

Skimmery

Obrázek od OK1DCS


Jak na CUC360

Jako pileup pojede OK1DCS. Pozor, pojede jen výkonem 1W. Nebude měnit frekvenci, nebude-li donucen (vytlačen).
V CUC361 pojede OK2PP?