Hezký pozdrav všem!

Tak dnes při přípravě zařízení jsem chtěl rozdat pár bodíků CUCmanům v MWC. Hned jak jsem se naladil dával výzvu náčelník,ale nvzal mne ani na několikerý pokus. No 5W do Liberce nedolétlo. Tak nakonec jediný a to Peter OM3PA.

A k CUC401. Bylo to...Kdybych řekl, že špatné, kecal bych. Takže dobré. Rekord nepadl. ale byl na dosah. Několik stanic včetně pileupového OM8AQ jelo brilantně. To byli ti, co mně dělali v obou etapách. Pak tam bylo pár o trochu horších, co mne dělali jen 1x. Hi.

Za týden opět naslyšenou.

Vy72!  Zdenek 1lzHezký večer přeju všem závodnicím a závodníkům
Dnes jsem jel na W3DZZ, je trochu výš a ramena má víc od sebe, tak uvidím jak to bude vypadat. Děkuji za spojení a za pěkný závod.
Vyhodnocovatelům ( to je hrozné slovo ), děkuji za trpělivost a za pevné nervy.
Pepa OK1KA
Zdravím závodnice a závodníky,


Po včerejším "plese QRPistů" byly i dnes docela dobré podmínky, spojení s pile up stanicí se povedlo bez problémů v obou kolech. Jirkovi BDF díky za přelomové spojení. 

Děkuji všem za pěkný závod a těším se na spojení příští pondělí.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3 - 1W - Windom

TR4W

    Pozdrav všem soutěžícím a dík vyhodnocovatelům !

Dnes byly myslím dobré podmínky a tak bylo možné přiblížení osobním rekordům. Nechci zakřiknout, ale musím se pochlubit, že třicítka nepotvrzených

u mě konečně padla. Doufám, že jsem nenadělal víc chyb a až teď mě mrzí, že jsem v zápalu boje neoponoval jedné stanici, která mi dávala OK1UHP, což už se jednou stalo a přišel jsem dokonce o 3 body. člověk soudí podle sebe a tak vím, že mi dělá potíže dát správný počet teček (s.h.5) a to i při poslechu často "zvojtím". Ale já mám při kontole denníku před sebou vždy seznam značek stanic, které jezdí cuc a tak si to ještě občas musím zkorigovat. Doufám, že jsem se teď nedopustil zakázaného počínání, ale myslím, že to má obecnou platnost, protože to vidíme často v neuznaných značkách! Jinak dny se

nám krásně prodlužují a tudíž podmínky se budou lepšit. TNX 73 OK1USP Josef

Zdravím, už aby se udělalo aspoň dva dny teplo a došlo na opravu drátovky, moc toho neslyším. Všem díky a Petrovi za tu dřinu. V březnu NSL. 1uhq.

Ahoj všichni,

děkuji moc za qso a vyhodnocovatelům za vyhodnocení.Podmínky se během závodu horšily.Snad se to bude časem zlepšovat.

72 + PZ   Láďa OK2BLDPřátelé ahoj,

 

dneska to šlo docela dobře, pokud jsem se neusadil s výzvou zrovna na nějakém dálnopisu J

 

Měl jsem ale jeden festovní zásek na přechodu do druhé etapy, když jsem Petra OK2BTK uložil až po překlopení v 45. minutě, program mi ho podruhé nevzal a skrzevá zazmatkování jsem si ho napsal jen na papír, a ejhle číslo 18 mám teď u dvou qso – OK2BTK i OK2BDF.. Petrovi i Jirkovi se moc omlouvám, moc prosím pokud možno aby za to oni nebyli penalizovaní když za to nemůžou? Pokud mají dobře to číslo ode mě, tak by to snad mohlo být pro oba uznatelné (?)

Už mi je jasné co musím v tr4w přenastavit – jasně musí být povolené dupe. Jinak to dělá hovadiny..

 

Díky, 73 & nsl Petr OK3EQZdravím pretekárku a pretekárov,

tentoraz boli podmienky celkom dobré, v druhej polovici o máličko horšie. Signály staníc boli od celkom slabučkých s únikom až po burácajúce. Škoda, že pár staníc ma zavolalo iba raz za pretek, celý čas som bol na jednej frekvencii. Nestalo sa ani raz, že by niekto zostal volať výzvu na mojej frekvencii. Ďakujem všetkým účastníkom za zavolanie a fajn pile-up. Dopočutia nabudúce.

72, Stano OM8AQ


Tak nevím, někdo podmínky chválí, někdo né. Asi patřím do té druhé skupiny i když se mi podařilo udělat 22 spojení.  Volání výzvy moc nezabíralo a prodrat se mezi pět volajících stanic se mi nedařilo. Wattík je holt málo...
Všem děkuji za spojení.
RIG : GM47-DZD , 980 mW out
ANT : LW 33m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZD
PS. V OK QRP závodě se mi podařilo udělat i pár CUCáků : 1IF, 1FKD, 2NAJ, 2BDF, 2PXJ, 1LO, 1DCS, 1AY, 2BTK, 1KC, 1FII.
Včera, v rámci tréningu, jsem udělal pár spojení v MWC a dokonce cizokrajné stanice - SM6IGD, SP2MW a HG1G