Dnes boli výborné podmienky bez miestneho QRM .

73s Peter,OM3PA
Zdravím závodnice a závodníky,


dnes velmi pěkný závod. Zdálo se, že je více stanic - bylo více "co dělat". Povedlo se spojení s "náčelníkem" IF/Q, Pepa si roli pile - up stanice opět užíval.

Ještě jednou díky všem a těším se na spojení v CUC405. Vyhodnocovatelům díky za vyhodnocení!


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3 - 1W - Windom

TR4WPozdravení všem a dík za spojení.

Opět jel nejlépe ze všech OK1AY, neb mne udělal 2x. Hi.

72! a za týden naslyšenou. Zdenek 1lzDobrý večer přeji všem závodícím.
Dnes jsem měl silné rušení, omlouvám se za opakování čísel spojení call atd... První půlka závodu byla lepší. Ve druhé půlce úniky a větší intenzita rušení.
Přeji všem Josefům ke včerejšímu svátku vše nejlepší. Děkuji za závod a za vyhodnocení.
73, Pepa OK1KAAhoj,

tak pořád zkoumám, jak je možné, že jsou někteří tak dobří. Mě šla dneska výzva i volání obojí asi tak stejně špatně.. Ale závod to byl pěknej.

Díky všem za qso a nsl!

Petr OK3EQ

  Ahoj cucborci, dnes jsem měl rozjezd nádherný, ale pak velice často jsem vyvolával marně a to vždy ztrácím víru a přecházím na hledání a na potvoru vyčkám na stanici, kterou už mám a následující taky a když ne, tak mě nevezme. Prostě nevím jak toto řešit, je to jako když vám padají špatné karty, ale v kartách je aspoň pořadí jasné. V našem cucu ne, a tak když zlomím třicítku, tak je to vždy jenom klika, kterou jsem měl, nikoliv nějaká skrytá schopnost. No a nyní to bylo bez kliky, ale stejně jsem spokojený. Všem přeji pěkný týden, budeme mít i změnu času, myslím, a děkuji pileupce a vyhodnocovateli. TNX 73 OK1USP Josef

Ahoj kolektive na prvý jarní den, vlastní vinou opět dost chyb, Pepovi jsem omylem dal 14 a už to nešlo napravit. Začátek nádhera a ke konci qrn za devět. Jinak spokojenost a všem vám za dnešní zápolení děkuji a Petrovi za námahu. Láďa 1uhq.


Podmínky dobré ale moc se mi nedařilo. Poslední tři minuty nic. Roberta PYA jsem se pokoušel dovolat asi třicet vteřin před koncem. Nevyšlo to. Tak snad příště. Všem děkuji za spojení.
RIG : GM47-DZD  , 980 mW out
ANT : LW 33m
ruční klíč
73!
Zdeněk DZD

PS. Ještě blahopřání. V OK QRP závodě to na prvních místech dopadlo následovně:
- kategorie A :
1. OK1AY
2. OK1DCS
3. OK1DMP
- kategorie B:
1. OK1IF
2. OK1FKD
3. OK3EQ