CUC407...... 9. 4. 2017
vyhodnotil lz

Jak to bylo s vyhodnocením tohoto kola?
Asi vás překvapilo, že se dle zvyku ani v pondělí, ani v úterý večer na webu nezobrazilo vyhodnocování tohoto kola. Za to veliká omluva. Petr OK2WA mi napsal, že bude mimo bydliště celý týden, abych vzal vyhodnocení. Poslal mi to do cucácké schránky a tu mimo vyhodnocení nečtu. Jelikož jsem řešil jiné věci a na web koukl až v úterý kolem půlnoci a zjistil, že vyhodnocení není, dnes ráno jsem Petrovi zavolal. On mi o mailu řekl a tak k průběžnému vyhodnocování už nedošlo, ale máte zde kompletní výsledky. Uděláme opatření, aby k tomu v budoucnu nedocházelo. Berte  toto jako omluvu a pokud někdo tímto utrpěl psychickou újmu, jsem ochoten v Holicích provést spoluléčbu nějakou malou skleničkou léčebné kapaliny.
Také jste zjistili, že jsme jeli bez pileupové stanice. OK2CW v pondělí poslal mail, že nestihne, ale s tím nelze nic dělat. Držíme se zásady, že od chvíle, kdy zveřejníme tabulku preferencí na web, už nelze měnit. Ne každý se kouká před závodem několikrát. Jsou naopak tací, kteří nekouknou ani jednou a pak chtějí pileupovku z kmitočtu vytlačit. Ale jsme jen lidé.
Jako univerzální náhradník na pileup se nabídl OK1LO. Děkujeme.

Stanic celkem 41
Došlých deníků 31
Vyhodnocených spojení 749
Závodní potenciál 2,600

Ve výsledcích se marně bude hledat OK1DOR. Poslal jsi deník správného data, ale ze závodz MWC. Normálně bychom upozornili, ale tím. jak jsem vyhodnocoval toto kolo to nešlo. Tak promiň.

Celkové výsledky  Opravené. Aby ti nebylo tak jednoduché, v 18 hodin jsem měl web hotov a šel klidně na večeři, že jej dám po 19hodině na internet. Když jsem dal a pro klid duše koukl do mailu, v 1801 dorazil ještě jeden deník. Ve vyhodnocení jen asi tři nepatrné změny.Tak je přehodnoceno a nyní je snad vše OK.

Komentáře

Tabulka ACP po CUC407

Skimmery

Velikonoční pozdrav poslal Zdeněk OK2ABU.


Jak na CUC407
Pileup  10. 4. pokud stihne pojede OK2CW. Nikdo nabídku nepřijal.
Pro CUC408 je nominován OK2BNF, bereš?