Komentáře CUC414:

Všem závodníkům přeji hezký večer.
Dnešní rušení bylo příšerné, špatně jsem se dovolával a ještě hůř jsem pobíral. Děkuji za spojení, za pěkný, dnes adrenalinový závod a za jeho vyhodnocení.
73, Pepa OK1KA

Ahoj všem,
 dnes po delší odmlce opět v CUCu.Podmínky nebyly moc dobré,pásmo  bylo hodně v šumu. 
Jaromíre OM8ON díky za naše první double qso.
72 + PZ a díky za vyhodnocení Láďa OK2BLD


Poslední CUCy dosahuju standardních výsledků 26 qso. Až je mi to podezřelé, hi.
72 Jenda BND/Q

Hezký pozdrav všem a dík za spojení.
Dnes dobré, osobák posunut na 25 a to bylo na víc, ale konec propadák. Ale povedlo se přelomové spojení a tak spokojenost.Vy 72! a naslyšenou za týden.
Zdenek 1lz

Zdravím závodnice a závodníky,
dnes jsem měl trochu "rušnější" závod. 3 min před závodem jsem přijel z letiště s vnukama z Austrálie, vše jsem honem nachystal a hurá do závodu. V první etapě jen dvě /Q stn, ve druhé také jen dvě. Vašek jel coby pile up perfektně a spojení se povedlo v obou etapách. Sri za přemlouvání ke "druhému" spojení, podle mých "rádiem" řízených hodin už byla druhá etapa.
Po závodě jsem ale zjistil, že tyto hodiny ukazují všechno možné jen ne přesný čas :-(
Děkuji všem za pěkný závod a těším se na spojení v CUC 415.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3 - 1W – Windom
TR4W


Ahoj všem,

Dnes závod zarušenější, je vidět že bouřková sezóna pomalu začíná. Signály ale i přes to docela procházely, tak se to dalo zvládnout – samozřejmě jinde to mohlo být horší

Díky a naslyšenou příště Petr OK3EQ

Dobrý den závodnice a závoďáci, podmínky se evidentně zlepšují a to i k mé radosti. Uvidím, jak dopadnu ale chyby budou. Na konci pásma i s Milanem dvakrát a i Zdenička nezklamala a Vendu jsem taky 2x odlapil. Díky Jiřímu za výsledkování a vám ostatním za vyžadování RPT ( blízká bouřka ).1UHQ.

Dne Pondělí, 29. Kvě 2017 23:35


Hi přátelé v éteru,
standardní počet QSO z vesnického QTH/P. Ve srovnání s epicentrem QRM v Praze, ale i více Q-ček a rozdání bodů  soupeřům. Doufám že moje snaha přesvědčit OM OK1FLT že jedu s 1 watem, nevyjde naplano. Měl jsem pocit, že velké horko se v několika případech podepsalo...... Signály přátel ze Slovenska byly velmi, ale velmi, silné. Zdálo se, že Vašek DCS nemá chvílemi co na práci, ale jeho výsledek bude jistě svědčit o opaku. Těším se na další klání v CUCu 415.
PZJ Jarda OK1MKX/Q

Obavy z bouřky a rušeni byly zbytečné.Po delší době se mi podařilo spojení s Nikou, i tentokrát se Zdenkou. Nenašel jsem Láďu LO, Jenda BND se mi někde  ztratil. Všem děkuji za spojení.
RIG : GM47-DZD  , 980 mW out
ANT : 33m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZD

Zdravím všechny příznivce CUCu,
Děkuji všem za hezké zážitky. Poslední minuty nebylo co dělat,
tak jsem si odskočil dát Milanovi OK1IF 5 bodů. Hi, aby nestrádal,
když se nepřelaďuje. Mějte se krásně. 72! Vašek OK1DCS