Komentáře CUC415


Hezký pozdrav všem.

Tak dnes střídavě oblačno. S pileup stanicema drobný problém, OK1LO v druhé etapě zlomen za 5 minut. Nepřekřikovali jsme se s nikým, stále dával výzvu. Když jede /q bereme se na první dobrou a dnes jsem jej podezíral, že jede jako DX s odskokem.

Jinak jsem zaznamenal neznámé značky a návrat Luboše OK1FGD, toho v obou etapách.

Vy 72! Zdenek 1lz


Dnes opět rušení. Anténa chodí na 40m, na 80m je to kompromis. Potřeboval bych větší zahrádku a lepší sousedy. Děkuju za závod a za vyhodnocení,
73, PepaOK1KA

Obě pileupové stanice bez problému nalezeny a zapsány v obou etapách,
ale kombinace mizerných podmínek, Es , QRN a panelákového QRM vymazala
spoustu ostatních, hlavně z OM a také QRPP.  QRPP mám jen dvě QSO za závod.
... jo a vítám navrátilce Luboše OK1FGD. Udělal jsi mi radost chlape.

72, Robert OK2PYA

Ahoj všem,

na stránkách Nedělního závodu jsem dal výzvu, aby  závodníci, kteří nejezdí CUC,  podpořili dle svých možností a času

závod CUC. Snad se někteří našli a CUCu se zúčastnili. Přiložil jsem CUL mp3.

73 Luboš OK1FGD

(Vysvětlen příliv nových značek. Dík Luboši za propagaci)

Ač se konaly dvě pajlapovky, nepodařilo se mi ulovit ani jednu a tak dvacet bodíků je fuč. Tak snad příště. Všem děkuji za spojení.
RIG : FT817ND   1W out
ANT : LW 33m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZD

Ahoj všem,

podmínky  dnes nebyly moc dobré, hodně šumu qsb a qrn na pásmu.

Byly velké rozdíly v silách signálů různých stanic .Např. Milan OK1IF,

tady ke konci závodu s Rozkmitem "boural" HI.

72 + PZ Láďa OK2 BLD  Ostrava

Zdravím závodnice a závodníky,


dnes tedy v roli pile - up stanice . Podmínky dost kolísaly, hlavně v první etapě. Začal jsem na horním konci pásma, ale zpočátku se snažilo pár stanic mě tlačit z kmitočtu. Abych nezarušil kmitočet Milana IF, přesunul jsem se trochu níže. Pak to už bylo dobré. Omlouvám se Vláďovi FII/Q - při druhém spojení jsem v zápalu boje nesledoval hodiny, a tak jsem trochu zazmatkoval s číslem, ale snad vše dobře dopadlo.

Rate kolísal zpočátku mezi 125 - 120, ale ke konci hlavně druhé etapy již nebylo co dělat.

Pile up byl pro mě příjemným zpestřením, vřele všem doporučuji. Děkuji všem za pěkný závod a těším se na spojení v CUC 416.

PZ + 72 Láďa OK1LO


IC-775DSP, 80W, Windom

TR 4.817

Přátelé CUCu, tentokrát bída, asi se blíží ta bouřková pohroma. Spoustu spojení jsem si nechal opakovat a taky jsem se zdržoval hledáním pileupek, ale našel, obě. Všem díky za body, za kopance omluva a Zdenkovi díky za vyhodnocení. Tak ahoj za týden. L. 1uhq. 


Posledně jsem se pozastavoval nad tím, že dělám opakovaně vždy 26 qso. Tentokrát došlo ke změně - 21 qso. Jen nevím, jestli je to lepší, hi.
72, Jenda BND/Q
_______________________________________________________________________________

Zdravím účastníkov,

dve pile-up stanice boli fajn spestrením preteku. Podmienky dosť rozkolísané, z QRPP staníc som robil len Jana OK2BND. Ďakujem Julkovi OM7CG za prelomové spojenie. Dopočutia o dva týždne, na budúci týždeň pôjde Nika OM8KW.

73, Stano OM8AQ

Zdravím závodící,

podmínky na chatě podivné – obvykle 26 tentokráte jen 21 QSO (podivná podobnost na Jendu 2BND) a pouze jen souseda Láďu 1LO v obou etapách. Tedy jen 10 bodů. Špatně jsem se dovolával a můj signál údajně byl velmi slabý (OK1FII-rprt, 1LO-rpt) a musel jsem často RPT. Buď na tom má zásluhu ionosféra, nebo mokrý strom, který mi “shuntuje” anténu v kmitně napětí. Milan 1IF je jistota ve frekvenčním spektru. Se Zdeňkem 1DZD jsme na postupových místech a tak se těším na příští CUC.

PZJ OK1MKX/Q