V komentářích už to bylo řečeno. Někomu to chodilo, někomu né. Na můj vkus bylo dost šumu. Podařilo se 21 spojení ale jen s jednou pajlapovkou. Také mi chybí Zdena YL.
Všem děkuji za spojení.
RIG : FT1000MP Mark V Field  1W out
ANT : LW 33m
ruční klíč

Zdravím všechny příznivce CUCu,

Po dvou absencích v CUCu byl Pile-up příjemné zpestření.

Protože jsem v sobotu ženil syna a oslava se konala doma,

na zahradě, tak jsem měl moc práce s přípravou a CUC nebyl čas Hi.

Signály v závodě velice houpavé. Např, první zvolání slabé a při předání

reportu stanice bourala, nebo to bylo obráceně Hi. Pokud má někdo zájem

o nahrávku, mohu zaslat. Přeji krásné léto. 72! Vašek OK1DCS


Podmínky se mi zdály dobré, a hlavně jsem měl většinou dost štěstí, že jsem volal sám. 

Pileupového Vaška jsem se dovolal bez problémů, o hledání nemůže být ani řeč. Signál byl u mne nepřeslechnutelný.
Kvéčkové stanice mám jen 3x. Ale ani jsem jich o moc víc neslyšel, jedině Láďu LO/Q, ale to byl zrovna případ, kdy mne někdo odstrčil, sri.

72 Jenda OK2BND/QZdravím, to byl guláš, že jsem někoho i poškodil. Hlavně, že jsem se zúčastnil. Petrovi díky za dřinu a vám ostatním za body. Ahoj, L. 1uhq. 

Ahoj všem,

děkuji za qso a za vyhodnocení. Dnes opět hodně šumu a qrm na pásmu.

V druhé etapě to bylo lepší.Na některé signály musely být "netopýří uši" hi.

72 + PZ Láďa OK2BLD


Zdravím všechny,

dnes  podmínky UFB (QRM jen S=7) i když občas se zase objevilo rušení S=9 (zřejmě nějaký “kyslík”,nebo jiný rušitel).  Dobře to i vysílalo, neb se zadařilo 30 QSO i pár “výživných” stanic... Vašek DCS jel parádně – díky. Užívejte léta a v příštím CUCu na slyšenou.

PZ Jarda OK1MKX/Q


Ahoj,

díky všem za spojení a Petrovi za vyhodnocení, Vašek DCS dnes u mě mega signál. 73 Petr OK3EQAhoj všichni.Tak po minulém pauzírování a žádná sláva. Nepadla ani 20. A Asi budu muset své předsevzetí občas porušit a použít klávesnici. Dnes celé dopoledne s křoviňákem polovinu louky - vysoká tráva a odpoledne do půl sedmé druhá půlka se sekačkou. Bylo to znát na klíči. Mnohdy jsem nedal ani svoji značku. Tak omluva všem, kteří trpěli. Nejvíce Luboš. Jeho značku jsem dal tuším až napočtvrté. Za týden naslyšenou.Vy72! Zdenek 1lz

    Zdravím závodníky!

     Tak dnes jsem totálně podcenil přípravu, když mi 20 minut nestačilo srovnat počítač pro závod. Vypadalo to dobře na začátku a pak mi strašně zpožďoval reakci, takže to už nešlo s ním pracovat. tak jsem ve 43 minutě zkusil restart s tím, že těch 7 minut co to nejdéle trvá oželím. No ty W10 to byl kardinální omyl měl jsem si nechat W7 - po strašně dlouhém náběhu jsem nemohl vyloučit aktualizace nevím čeho všeho a tak se to dalo do kupy 1 minutu před koncem a než jsem našel Vaška byl konec. A tak Vás všechny zdravím s tím, že už jsem zase po vypršení času závodu v klidu a budu se věnovat důchodcovským radovánkám, které se v současnosti motají kolem superRockmitů - kitů z Číny (možno sledovat na stránkách OK1IF). Je to dobrá a poměrně levná zábava HI. Díky za QSO a vyhodnocení OK1USP Josef.


Zdravím závodnice a závodníky,


dnes docela pěkný závod, Vašek jel coby pile-up stanice na 100% - díky. Děkuji všem za pěkný zážitek a těším se na spojení v cuc 420.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3 - 1W - Windom

TR4W