Komentáře CUC426:


Hezký večer přeji všem závodníkům a závodnicím.
Podmínky se dost houpaly. První polovina byla lepší, ale ještě to ušlo. Děkuji za závod a za jeho vyhodnocení.
Na viděnou v Holicích. 73! Pepa OK1KAAhoj, 


v tomto kole na mně připadla PileupSTN. Byli jste skvělí, v první etapě to bylo jako ukázka HAM spiritu ( škoda, že jsem to nenahrával ), to by se dalo používat při školení nových HAMů -  jak jste byli schopni trpělivě čekat jeden na druhého a vzájemně se nezdržovat. Ve druhé etapě sem tam už na frekvenci zmatek ale v pohodě a snesitelné. 


Takže jsme si to všichni užili, díky !


73, OK2WA. 


RIG FT950, ( -6dB ATT, 3KHz Roofing filtr, 500Hz MF DSP filtr,  PWR 100W, ANT Deta loop 86m fr=3,560, log TR4W)  


PS: Snad jen malá připomínka: Stejně jako v minulém kole mně opět honili "band policajti", kteří mně upozorňovali na konec závodu. Ale ouha, mám tady na stole k tomu účelu koupený DCF77 budíček, který je přesně s DCF synchronizován a jeho synchronizaci před závodem kontroluji. Nemám žádný důvod podvádět, porušovat pravidla závodu apod, na to jsem už dost starý a HAM rádio dělám pro zábavu. Nepodvádím ani v osobním životě. 


Takže kluci, hurá do Lídlu, tam ho měli za cca 250 CZK. A nevěřte, že čas máte v počítači dobře. Ani NTP servery nejsou vždy v pořádku.


Váš WA Zdravím závodnice a závodníky,


dnes horší začátek, dost úniků a místní rušení. Petr měl ale výborné uši a spojení s pile - up stanicí se povedlo v obou etapách bez problémů.  Díky všem za pěkný závod a těším se na spojení v CUC 427.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3 - 1W - Windom

TR4W
Pozdrav všem, dnes jsem si neuvědomil, že ve druhé etapě nemám pileupku a tak to bude asi citelně scházet. Do Holic bych chtěl, ale nevím jak to dopadne, protože mi hrozí jiný povinnější program. Tak kdybychom se neviděli, tak se všem omlouvám.

TNX za vaše QSO

 OK1USP  Josef


Zdravím,

opět od domácího krbu. Ve druhé etapě silné místní rušení oproti “polním”podmínkám  na vsi minulý týden. Na slyšenou v dalším kole.

PZJ Jarda OK1MKX/QAhoj,
posílám log z CUCu 426 a potvrzuji svoji nominaci na pileup v CUC 427.
                                                                                                         Jarda OK2NOAhoj všem,

děkuji za qso a vyhodnocovatelům za vyhodnocení. Podmínky dnes celkem

slušné, dokonce i více qrpp stanic.

Petr OK2WA jel pile up výborně.

72 + PZ   Láďa OK2BLD
Vážení, nějaké to QRN bylo ale dalo se. S Verunkou a se Zdenkou dvakrát, to se my ještě nepovedlo. Něco si necháme na Holice. Jiřímu za to jeho obětování se pro nás děkuji a vám ostatním za účast se mnou. 1uhq. L. Pozdrav všem.

Tak dnes v deníku se příčka posunula o jedno nahoru, ale asi ne úplně OK. Na pásmu dost rušení a díky tomu i provoz, který se jevil jako silně neukázněný. 
Často na kmitočtu probíhajícího spojení se ozývalo několik značek a ne vždy bylo jasné kdo s kým. No jsem zvědav na error logy, abych se podíval o kolik spojení jsem se podělil s ostatními.

Jinak poslední spojení asi půl minuty před koncem, ale pro spojení dvou silných stanic na našem kmitočtu jsme dodělávali tak dvě minuty. Snad máme oba správně.

Věřím, že jsme nebyli slyšet a tak ani to obsazení frekvence nebylo úmyslné.

Vy 72! a naslyšenou za týden. No a naviděnou v Holicích. Zdenek 1lzDobrý den všem,

velmi všem děkuji za QSO :-)

Dnes mi nešel internet, tak jsem na poslední chvíli bádal, kdo je vlastně Pile-Up.
Až jsem zjistil, že vesele cékvím na frekvenci OK2WA a že je nějaký neodbytný a silný, tak mne to za chvíli trklo.
Odladil jsem se a v druhém kole již OK.

Ommlouvám se :-)

VY 73!
Dan OK2CN (v CUCu a MWC za značku RK OK2OCT)

Moc toho nemám a tak to bude určitě poslední místo. Toto kolo jsem pojal jako testovací - nového zařízení. Naučil jsem ho dávat jeden wattík ven ale postrádá cw filtr, bez kterého v tak náročném klání, jako je CUC, to moc nejde. Všem děkuji za spojení.
RIG : ATLAS - 180  1Wout
ANT LW 34m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZD