Komentáře CUC429:Zdravím všechny, dnes výborné podmínky,  Na Makove bez rušení, jen Jendu 2BND jsem ani nezaslechl a s CQ jsem velmi neuspěl.
73 Pavel
OM3IAG
Hezký večer přeju všem závodnicím a závodníkům.
První kolo bylo docela slušné, ve druhém kole vyjelo silné rušení. Musel jsem si několikrát nechat opakovat čílsla qso. Omlouvám se za případné chyby.
Děkuji za hezký závod a za vyhodnocení. Pepa OK1KA Zdravím závodnice a závodníky,
dnes opět ze stáleho QTH. Děkuji všem za pěkný závod a naslyšenou v CUC 430.

PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3 - 1W - Windom
TR4W
Přátelé , kamarádi.

Sledoval jsem dnes vývoj podmínek po erupcích na sluníčku a připravoval jsem se na nejhorší. Opak byl ale skutečností. Už v MWC to šlo lépe, než obvykle a naštěstí to pokračovalo i v průběhu CUCu. Udělal jsem shodně 35 spojení v každém kole. Prakticky bych nerozeznal Q stanice, byly u mně v normální síle a nebylo třeba napínat uši. Občas se objevilo praskání od bouřek, které byly nad bývalou Jugoslávií a nad La Manche, ale snad nebude moc chyb. Jako pile-up jsem zvolil takovou taktiku, že jsem vždy v první části etapy jel trochu rychleji (podle N1MM tempo 40) a v druhé půli jsem zpomalil (na 32). Pokud máte někdo přání třeba ještě podstatně snížit rychlost, napište to zde, ke konci každé etapy je prostor pro každého. Tím bych chtěl do CUCu přilákat i ty, kteří dosud nesoutěžili. Uvědomuji si, že závodní tempo se nám za poslední dobu dost zvedlo proti běžnému provozu na pásmech a třeba je toto ta hlavní překážka pro nové účastníky.

Děkuji všem za spojení a NSL.

Víťa OK2EA  
Zdravím všechny,

 

dnes signály na vsi čisté a silné, bohužel pile-up mi utekl v první etapě o  4 vteřiny, takže bodově to bude slabší. Na slyšenou za týden.

PZ/ 72 Jarda OK1MKX/Q
Ahoj všem,

díky za spojení a za vyhodnocení závodu.Podmínky nad očekávání dobré,

málem jsem to dotáhl na 40qso.Druhá etapa byla lepší.Snad se už to sluníčko

trochu uklidnilo.:-).

72 + PZ  Láďa OK2BLD
Pozdrav všem a dík za půlhodinku cuchání nervů.

Dnes s velikým rušením. Moc se nedařilo a při přepisování deníku jsem po sobě škrábanici i špatně luštil. Skutečně, celek = velká ostuda. Pileup se mi podařilo 2x a v druhé etapě jsem dal špatné číslo, ale při zápisu spojení se mi vybavilo a tak je v logu opraveno na to, co jsem odeslal.

S odřenýma ušima rovných 20 QSO, ale asi u třech si nejsem jist, zda byly opravdu se mnou. Hi.

Pozdrav a za týden naslyšenou. Zdenek 1lz


Všechny vás zdravím, jedním slovem, maglajz. Ale i tak na mně počet spojení klasika. Zdeně poklonu, že to se mnou vydržela, fakt to někdy nešlo. Jiříkovi obdiv a díky, že nás správně seřadí a vám ostatním, díky za trpělivost. Víťa to zas hnal, hold profík. Přeji všem hezkou dobrou noc a za týden na slyšenou. L.  ok1uhq.

Zajímavé podmínky. Některé stanice byly slyšet ufb, jiné jen tak tak. Záleželo na vzdálenostech...
Tentokrát mi vadila jen nepozornost. Několik stanic jsem musel přesvědčovat, že jsem ok2bnd/q a ne ok2bnf/q. Kdyby jeli CUC poprvé, tak bych to ještě pochopil, ale takto zůstalo jen u kroucení hlavou. 
Jinak spokojenost.
72 Jenda BND/QAhoj všichni, 
potvrzuji že pileup CUC 430 pojedu, tak mějte strpení. 
Jinak dnešní podmínky normální, někdy se daří, někdy ne. 
Zdenka ok5yl (ok2bbi) 
Dobré podmínky. Už MWC naznačil, že by to mohlo tentokrát chodit. Moc spojení jsem neudělal. Jel jsem s Atlasem 180 bez cw filtru a tak jsem musel více napínat slechy. Hi. 
Nepodařilo se mi spojení s Jendou BND, s Pepou OSA, tentokrát jsem neslyšel Zdenu. Tak snad příště. Všem děkuji za spojení.
RIG : ATLAS 180 , 1W out
ANT : LW 34m
ruční klíč
73! 
Zdeněk OK1DZD