Zdravím všechny příznivce CUCu, Tentokrát příšerné podmínky, moc rušení a slabé signály. Doufám, že to bude příště lepší. Hodní pořadatelé mi umožnili, abych jel znovu Pile-up po krátké době. Moc za to děkuji. Důvod je, že právě v den konání CuCu se dožívám významného výročí. Výročí samozřejmě oslavím se svoji rodinou a přáteli, ale také to chci oslavit s mojí další rodinou“ a to jste vy Cucáci Hi, které rád potkávám každé pondělí. Tak se nedivte prosím, že budu dávat vždy číslo spojení 60 , tj. 599 060. Snad to není proti podmínkám závodu, pokud ano, prosím hodnotitele  o upozornění, případně doporučení, co dávat. Moc se těším na slyšenou. 72! Vašek OK1DCS.


Poznámka vyhodnocovatele: to teda nevím, co s tím vyhodnocovací program udělá, ale tipuji, že to vezme, protože vyslané se bude rovnat přijaté. Za nás všechny CuCáky Vašku přejeme hodně DX QSO v dalších letech, nějaký pěkný TRX jako dárek a hlavně radost ze života spolu se zdravím. Za CuCáckou rodinu WA.


Zdravím všechny, podmínky pro OK a OM na 80m extrémně špatné. Velký útlum i únik. Ve druhé etapě jsem se stal, ne z vlastní vůle, řádným SWL. Poslouchal jsem často marné pokusy o spojení dalších amatérů.  Řada spojení musela být ukončena, před jejich završením kvůli silnému QSB a útlumu. Ve druhé etapě jen 2 QSO (!). Díky Petrovi OM3PA za nezměrnou trpělivost při výměně kódu, trvající několik minut. Ale bylo krásné WX a i nějaké houby se našly. Takže pěkný prodloužený (pro mne) víkend a na slyšenou v lepších časech. PZJ Jarda OK1MKX/Q P.S. T88 Palau Oceánie byl u mne na 20m na Windom 40m, v těchto dnech ve špičce S= 9 (real)


Podmínky kolísaly a byly chvíle, kdy obrovské úniky ztěžovaly práci více, než operátorské nechutnosti, které se občas vyskytly.
Pileupová stanice byla naštěstí dost vzdálená, Peter dobře poslouchá, takže to v obou etapách dopadlo dobře, hi. Díky.
Blízké stanice jsem téměř neslyšel, tak ani qso nedělal, sri.
S kvéčkovými stanicemi jsem udělal dokonce 6 qso, což už dlouho nebylo.

72 Jenda BND/Q


Dnešní přepis byla přímo blesková akce. Pouhých devět spojení. V první patnáciminutovce byla ještě šance ale  druhá, zoufalství. To bych snad spíš udělal óháče  ( OH1FJ) než ókáče. Hi. Ani přez kopec jsem se nedovolal. Z OM pouze Peter PA a to 2x . No, bída. I tak všem děkuji za spojení. Snad to příště bude lepší. RIG : Atlas 180, 1W out ANT : LW 34m ruční klíč 73! Zdeněk OK1DZD


Ahoj všem, děkuji za spojení a za vyhodnocení závodu. Podmínky už byly "podzimní" - zvětšuje se pásmo ticha.V druhé etapě jsem už na svoji nvis anténu blízké stanice neslyšel.sri.Jen jedna stanice /Q. Lepší už to asi nebude./až na jaře/. 72 + PZ Láďa OK2BLD

Dobrý večer, zas to slunko, aspoň u mne odmítá pomáhat. Peter v druhé půli, jako když mně nemá rád a nechce si se mnou  hrát, tam jsem dost ztratil, než zabral. Petrovi dík za nám věnovaný čas, a všem ostatním díky za qso. 1uhq.


Pozdravení všem.

Tak dnes katastrofa. Celkem velké rušení a dost rozkolísané podmínky. Ale na to nenaříkám, to je stejné pro všechny. Dnes s novou antenou. Je trochu výše než ta původní, ale v podstatě prvky ve stejném směru, jako staré.

Zkraje jsem myslil, že to nevysílá, ale ono jsem i neslyšel. Pak se trochu

vylepšilo. Dnes jsem málem nezlomil deset spojení, takže příště za 3body.

Celkové hodnocení - chyba není v zařízení, ani v anteně, ale je v

operátorovi.

Mějte se a naslyšenou za týden, doufám.

72! Zdenek 1lz

     POZDRAV VŠEM !

Diky pořadatelům. Dnes se mi zdály slabší podmínky a snad proto velké skrumáže, ve kterých se špatně orientuji a jsem spíše nevybrán a nebo přetlačen, i když jsem volán po mé výzvě. Je to často dost "maso". No nic, možná to někdy neúmyslně provedu i já, i když na nabídku pro mě, když někdo vyzve nabízejícího ke spojení se sebou na mojí frekvenci - tak to se mi zdá už dost přes HAM spirit ( a to nebyla žádná mezera značící, že bych neslyšel) - potom se svým většinou slabším signálem jsem bezmocný pro prosazení (spravedlnosti HI). Ale jinak  dobré.  73 TNX OK1USP  Josef


Zdravím závodnice a závodníky,

tak nám to opět začíná. Dnes tedy alespoň v mém QTH příšerné podmínky. Petr musí mít uši jako netopýr - spojení se povedlo v obou etapách bez problémů. Z VLP stanic dnes jen Jenda BND, zato v obou etapách. Párkrát jsem zaslech další VLP, ale nebylo to komunikativní, sri.

Díky za vyhodnocení a naslyšenou v CUC 435.PZ + 72 Láďa OK1LO/QK3 - 1W - Windom

TR4W


Dnešný pile up začal celkom dobre, ale už v polovici preteku sa prudko zhoršili podmienky a hlavne stanice QRPP  skoro neboli čitateľné .Omlúvam sa všetkým ,od ktorých som žiadal opakovať reporty aj ked som mal zapnutý predzosilovač.škoda,že všetky stanice nezavolali dva krát.Niektoré stanice vybehli len na posledných pár minút.U niektorých staníc doznieval ešte MWC, lebo ešte v 32 minúte sa tam závodilo.Stefan DL1NKS sa zapojil do CUCu a ak urobil viac spojení, je to možné uznať ako účastníka CUCu. Všetkým dakuajem za trpezlivosť a ocenujem to ,že aj pri tempe 36 slov /min (tempo 180 zn/min ) ste to všetko brali a nedávali si kod opakovať.Len dva krát som znížil rýchlosť na zn./ min. Všetkých účastníkov zdraví Peter,OM3PA .


Všem závodícím přeju hezký večer.
Podmínky dnes byly spíše na DX spojení, po republice mě to chodilo mizerně. Druhá půlka byla horší i co se týká rušení. Děkuji za pěkný závod a za jeho vyhodnocení.
73! Pepa OK1KAAhoj,


dnes jsem sice dělal koníčka, ale jiného. Natahoval jsem elektroistalaci do nové části domu, tedy místo CW klíče kladivo, majzlík, sádra, CYKYLO-J 3x1,5 a další propriety.


Jak nám to šlo v našem radioklubu OK5K v závodě Den UHF rekordů 2017 minulý týden posuďte sami zde: http://ok2kos.wz.cz/cz.html Ohromná, chlapská zábava a pořádná porce závodění.


73, Petr OK2WA