Komentáře CUC 452:


Ahoj všem :-)

Dnes 21 QSO. Byly dobré podmínky.
Neuvažujete o výkonu 100W?

VY 73!
RK OK2OLS


Pozn. BDF: Dane neuvažujeme. CUC dělá CUCem hlavně to, že se závodí s QRP a QRPP.


Dobrý večer všem závodnicím a závodníkům
Dnes jsem se blbě dovolával, ale podmínky byly docela dobré. Ještě nemůžu po operaci pořádně sedět, ale jsem rád že si zavysílám. Děkuju za spojení, za závod a jeho vyhodnocení.
73, Pepa OK1KAZdravím všechny a moc se omlouvám všem, kterých značky jsem nepobral. Od té doby, co nám tu nainstalovali nové výtahy, které ruší i když jsou v klidu, mám problémy s příjmem slabších stanic.
73  Pavel om3iagDnešný pile up som odbehol v pohode bez lokálneho QRM. Okrem účastníkov CUC saa prilepil jeden zahraničný Holanďan ,tak som ho zapísal ...

Všetkých zdravím a vďaka za trpezlivosť pri pileiupe...dúfam, že všetci čo zavolali QSO urobili. Milan OK1IF sa ozval až v druhej etape, aj keď so sa občas pozrel na jeho frekvenciu 3560.2.

73s Peter,OM3PAAhoj všem,

díky za spojení a za vyhodnocení závodu.

Dnes podmínky , jaké jsem už velmi dlouho nezažil. Asi nějaká kladná fáze

slunečního větru. Všechny stanice v nezvyklé síle, to je pak radost závodit.

Málem jsem to dotáhl na 40 qso. Snad se to bude zase někdy opakovat.

72 + PZ  Láďa OK2BLDTeda buď byly dobré podmínky a nebo je ta moje RS-918 tak dobré rádio. Dnešní CUC  hodnotím jako vydařený.

Víťa OK2EAHi, dnes signály silné, což je samozřejmě relativní a v soubojích se silnějšími prohrávám. Asi to chce jinou taktiku...ale přijít na ni.

72 Jarda OK1MKX/QPosílám deníček, je možný, že jsem někde i rušil, omluva a děkuji všem. ok1uhq L. Pozdrav všem a poděkování pořadatelům !

      Dnes jsem byl překvapen jak jsem se více prosazoval, no nakonec se vše vysvětlilo tím, že po závodě jsem se podíval na nastavený výkon a zhrozil jsem se. Od minulého skedu jsem měl nastaveno 30W výstupního výkonu (po každodenním skedu s OK1IF a OK1JRU -sice místní stanice, ale obvykle dávám 20W, ale někdy se k nám přidá OK1DDQ a tak obvykle podle reportu přidávám) . Nebylo to úmyslné, ale nakonec je to zajímavé pro porovnání jak by se vše mohlo zlepšit kdybych měl lepší anténu ( při porovnávání s bráchou ve stejný čas a se stejným výkonem na stejné frekvenci mívám reporty skimerů o 6 až 8dB nižší prakticky do všech směrů ). 

    = Souhlasím s použitím mého logu, ale žádám anulování mého výsledku=

Přeji všem hodně zdraví a úspěchů v našem koníčku - TNX 73 OK1USP  JosefDěkuji za závod a vyhodnocení. 73 Radek OK1DEP


Zdravím všechny v CUCu !

Přijímám nabídku na pile up, budu se snažit fungovat  v horním prostoru vymezeném pro CUC, často tam ale mám intenzivní a široké rušení. Takže i přesun zrychlený je možný. 


Jako vždy poděkování patří vyhodnocovatelům za jejich práci.


Úspěšné dny - Petr OK2BTK.Docela slušné podmínky, 1.etapa poslabší, ale ve 2.etapě to docela přibývalo.
Minulý týden jsem únavou usnul odpoledne a probudil jsem se, až když CUC skončil. Bylo mi to líto...
Tak dfm, příště lépe.
72 Jenda BND/QAhoj!

Začátek závodu byl plný šíleného rušení a shluku silných stanic. Naštěstí se to během závodu nějak rozprostřelo a dalo se lépe dovolávat, ikdyž pěkně se to rozjelo až v posledních 5 minutách.

Peter mi svým silným signálem doslova trhal uši :-)
Díky za vyhodnocení a každé spojení.
73

Honza

OK2SRO