Ahoj všem,

dnes byly dobré podmínky a tak jsme se rozhodli do toho v CUCu trochu opřít.
Opřeli jsme se tak, že jsme na místě PileUp OK2OP dali jednu výzvu, protože jsme zapomněli, že je PileUp.
Poslal nám "QSY" a ihned jsme pochopili a odladili se.
Tímto se omlouváme :-)
Zároveň jsem mysleli

Celkem 18 QSO.

VY 73!
HAM Radio Občasník: http://hamradio.woodjust.com/obcasnik.html
RK OK2OLS & OK2OCT


Děkuji za závod a vyhodnocení. Přeji hezké velikonoce a příště nsl.Radek OK1DEPHezký večer všem účastníkům závodu.
Dnes byl na pásmu docela bordel. Shluky stanic kde nikdo nevěděl s kým dělá spojení, záměrné i neúmyslné rušení
a podmínky u mne velice špatné. Děkuji za závod a za jeho vyhodnocení.
73! Pepa OK1KA


Ahoj všem,

děkuji za qso a za vyhodnocení závodu.Dnes jsem si uvědomil, že je CUC

poněkud pozdě = asi díky letnímu času, tak jsem přišel o 10 minut - sri.

Asi poprvé se podařilo přelomové qso se Zdenkou OK5YL.Díky Zdeni.

Podmínky dnes docela dobré - jedny z nejlepších v poslední době.

Přeji krásné prožití velikonočních svátků. 72+PZ  Láďa OK2BLDV dnešnom kole som nepočul mnoho blízkych staníc  z OM - iba ďaleký východ .Na výzvu ma nikto nebral , trochu som hladal stanice , ale som sa ťažko dovolával.. Možno to je únava z CQ WPX Contestu.OK2 stanice som počul iba pár ... ale QSO sa nepodarilo zo všetkými čo som počul.

Prajem pekné jarné dni a zlepšenie podmienok na horných bandoch lebo je to veľká bieda  dnes  na 14 Mhz dopoludnia iba 2 Ruské stanice a inak ticho...

73s Peter,OM3PA  Zdravím závodnice a závodníky,


dnes pěkný závod, ve druhé etapě dost úniků. V první etapě se povedlo spojení s Jendou BND bez problémů, ve druhé jsem se už nedovolal. 

Přeji všem hezké velikonoční svátky.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3S - 1W - Windom

TR4W

Přeji všem klidné prožití velikonočních svátků a děkuji za QSO.

72 Josef OK1FKD/QZdravím,

dnes jsem, po několika kolech, opět oprášil PC (TR4W) a hned bylo vidět, že se mu absence a koketování s T&P, nelíbí a dal mi to vědět – hlásil “dvojáky”, i když to nebyla pravda a zdržoval mne od “vážné práce na KV”.....Omlouvám se OK1FKD/Q, že jsem hned nereagoval na nabídku “přechoďáku”. Jinak signály silné a hodně vzájemného rušení. Bohatou pomlázku všem a opatrně s ohnivou vodou - pevná ruka na klíči je předpoklad dobrého umístění.

PZ Jarda OK1MKX/Q


Pozdravení všem.

Tak jsem si posledně myslil, že to bude k lepšímu, ale dnes opět bída. Před začátkem zase to místní rušení. Již po třech minutách jsem chtěl vypnout, ale pak utichlo.Ke konci etapy jsem hledal pileupovou stanici a a byl jsem v poslední minutě předběhnut a tak jsem ji dělal až v rduhé etapě. Ale rušení již zasáhlo konec a trvalopřes šest minut. Přes veškeré snažení pak přibylo jen 6 QSO a tak 20 zústala opět nepokořená. V posledních 5 vteřinách jsem uhnal Milana, ale nejsem si jistý číslem spojení. Tak snad příště lépe.

Vy 72! Zdenek 1lzPozdrav všem, dík organizátorům a pěkné Velikonoční svátky všem !

OK1USP  JosefPo týdenním odpočinku jsem myslel, že se zdokonalím, ale kdepak. Zmatků tedy bylo. Pepovi snad stávkovalo počítadlo, mně dal tři nuly a u dalšího spojení už 013, tak jsem to risknul na 012. Musím potrénovat, nějak mi to nejde. Tak ten co má službu, velký obdiv a díky a vám ostatní zúčastněným za qso. Jirkovi díky za dobrý výkon. L. 1uhq. 

Ahoj, posílám log. Díky za vyhodnocení a přeji všem hezké velikonoční svátky. Nsl.

73 Jirka OK1FSM

Změna času mne postihla tak, že jsem vyjel už o hodinu dřív a udělal 2 spojení v MWC. Pak mi došlo, proč jsou všichni v takové síle a ťukl se do čela, hi.
V už normálním CUCu to v 1.etapě docela šlo (12 qso), ale ve druhé už to hodně "dřelo" (7 qso). Pileupový OK2OP mne zaslechl v obou etapách, ale v té druhé už to bylo bylo na delší snažení. Pokles podmínek byl znatelný.
Taky se mi povedlo 2x qso s tříbodovým 1DOR a 3 qso s kvéčkovými LQ/Q, FII/Q a DZD/Q.
Nebudu znovu lkát nad tím, že se často neví, kdo dělá s kým spojení a kdo ho dělá zrovna se mnou. Občas dávám nejen předávaný kód, ale i obě značky, a i tak se občas stane, že se z err.logu dozvím, že nejsem v logu protistanice.
72 Jenda BND/Q


Chtěl bych tímto poděkovat vyhodnocovatelům za jejich za každotýdenní přípravu a pečlivé vyhodnocování našeho Cimrmanovského závodění. Dále pak všem přeji krásné a veselé prožití Velikonočních svátků, hodně jarní pohody i dobré nálady a bohatou pomlázku.


Pepík OK1AY

Srdečný pozdrav všem,

pile up v CUC458 vezmu,doufám,že svátky nepoznačí účast.

Díky za vyhodnocení a ostatním za spojení.

Příjemné velikonoční svátky a naslyšenou !

Jaromír OM8ONZdravím všechny příznivce CUCu,

a přeji krásné Velikonoce. 72! Vašek OK1DCS


Tentokráte to bylo asi to lepší kolo. S výzvou jsem ale dost často neuspěl, wattík je málo. V padesáté osmé minutě mi odpověděla stn OK1??/Q . Bohužel písmenka byla překryta silnějšíma. Na dotaz co pak to je za kvéčkovou stanici, opět zaburáceli ti silnější a tak jsem se raději odladil... 
Zdence se omlouvám, že se mi jí v minulém kole nepodařilo odhalit a tak přišla o dva bodíky.
Všem děkuji za spojení.
RIG : GM47-DZD  980 mW out  
ANT : LW 34m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZD