Komentáře CUC468


Pozdrav všem. Tak dnes neplánovaná absence. Když má člověk rojící se včely a k tomu CUC, někdy se to sejde. Tak dnes do pozdního večera včely přednost.

Vy 72! Zdenek 1lz

Ahoj všem.

Po delší době trochu lepší podmínky, tak jsme se zúčastnili.


Dnes celkem 23 QSO.

VY 73!
HAM Radio Občasník: http://hamradio.woodjust.com/obcasnik.html
RK OK2OCT Prostějov

________________________________________________________________________________


   Pozdrav všem a dík pořadatelům. Dnes docela dobré. nebudou-li chyby (občas riskuji při ne úplně jasném příjmu-což je asi zbytečné a neefektivní) může to být dobrý výsledek. Díky za Vaše QSO a mějte se dobře ! 73 OK1USP  Josef

Zdravím závodnice a závodníky,

dnes pěkný závod, dařilo se spojení s kolegy VLP, Pepa natáhl dobře anténu a tak se povedlo i spojení s pile up stanicí v obou etapách.
Díky též za vyhodnocení.
Naslyšenou příští pondělí.

PZ + 72 Láďa OK1LO/Q

K3S - 1W - Windom
TR4W

Všem závodnicím a závodníkům přeji hezký večer.

Nebýt to sršení od telefonních a elektrických drátů, okolo kterých vede moje anténa, tak by podmínky docela ušly. Slovenské stanice u mne byly slabší než obvykle. Jako první se na mě dobýval DL8QS který

mi dával číslo 75. Asi zapomněl ukončit MWC. Děkuju všem za spojení a pokud jsem někomu zkomolil volačku tak se omlouvám. 26.6. odjíždím na tři týdny do Mariánských lázní, neznáte tam někoho od koho bych mohl vysílat? Jinak to tam bude asi nuda. Do kufru se mě vysílačka a klubko drátu nevejde.

Děkuju za pěkný závod a za jeho vyhodnocení. 73! Pepa OK1KA

Ahoj všem,

děkuji za spojení a za vyhodnocení,

podmínky dnes nic moc , jen jedna qrpp stanice,

některé stanice tu byly v neuvěřitelné síle,

nsl příště,

72 + PZ  Láďa  OK2BLD  Ostrava

Přátelé, po krátké odmlce opět zde. Bouřka si vybírala svou daň a proto často žádost o opakování. Pepa jel jak stroj a ten co má službu, veliké díky. Ahoj příště. 1uhq. 

Tak jsem se obával bouřkového rušení ale nebylo to tak hrozné. Opět jsem nenašel Zdenu a z OM mám pouze Petera PA. Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD  , 980mW out

ANT : LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZDPrskání od statiky bylo sice značné, ale naše cvičené qrpistické uši si s tím poradily, případně pomohlo zopakování, hi.

Naštěstí jsem se nedostal do více skrumáží, jak to často bývá, tak jsem docela spokojen. 24 qso je můj docela slušný průměr.

Postesk, že horních 10 kHz je používaných jen v začátečních minutách, je asi zbytečný. Silnější stanice tam vyberou ty slaboučké, pak se udělají mezi sebou a zůstane tam jediná stanice, těsně pod 3560 kHz.

Pileup chválím, přes všechny problémy s rušením slyšel dobře, když mne vzal v obou etapách, hi.

Tentokrát jsem se nedovolal na Vaška DCS, který byl u mne nezvykle slabý. Neslyšel jsem mnohé stálice, ale to bylo nejspíše dáno podmínkami.

72 Jenda BND/Q

   Srdečný pozdrav všem,

        jeden TRX v opravě,druhý se pokazil a stará FT-757 

        mne z bídy nevytrhla,výsledek tomu odpovídá.

        Díky všem za spojení,Zdeňkovi za vyhodnocení

        a naslyšenou v dalších kolech CUCu.

                                                    Jaromír OM8ON