Komentáře CUC480


Pozdravení všem.

Po dovolené a takový propad. Rušení od bouřky, že jsem i silné stanice četl jen s bídou. Když jsem za 10 minut udělal jen 7 QSO a pak marně do konce etapy ( celých 5 minut) pracně vyhledal pileup a dovolal se až asi na 10 zavolání, chtěl jsem zabalit.Nakonec jsem ještě dál bojoval, ale 11 QSO a sedm minut do konce už jsem neměl nervy a Power UP. Jsem srab, snad se za týden polepším.

Vy 72! Zdenek 1lz


Hezký večer přeji všem závodícím.

Dnes se to nedalo. Zapíchnul jsem to po půlce závodu. Nedovolal jsem se ani na Láďu UHQ. Jdu si dát 

večeři a uklidnit nervy. 73! Pepa OK1KA

Zdravím závodnice a závodníky,

dnes podmínky nic moc, ale i přesto se povedlo spojení s pile up stanicí bez větších problémů. Děkuji Zdeně za pěkné přelomové spojení.
Díky za pěkný závod a vyhodnocení. Příští pondělí se zkusím ozvat z lodě pod značkou 9A5LO/p  z Jadranu, předpokládám někde z prostoru Dugi Otok, zátoka Pantera. Zařízení: IC-7000, 50W, ant. Rybakov.

PZ + 72 Láďa OK1LO/Q

K3S - 1W - Windom
TR4W (zápis)

Ahoj všem,

děkuji za qso a za vyhodnocení závodu.Dnes to qrn bylo ještě horší ,

než včera při NZ.Se svoji nvis anténkou nemám  v takových podmínkách šanci.

72 + PZ  Láďa  OK2BLD

Zdravím všechny , 

dnes na Makově výborné podmínky, ale obrovské QRN od bouřky, které se motala okolo mě. Omlouvém se všem, kteří museli několikrát opakovat číslo spojení. 

 Pavel OM3IAG

Dnes po po celodenných búrkach silné QRN , skoro nikto ma nevolal na CQ a jediná stanica , ktorá mi odpovedala ihneď bol Robert OK2PYA.Podmienky hrozné aj v MWC... uvidíme večer na 160m ....

Všetkých zdraví Peter,OM3PA   za 3 dni 80mm zrážok pojdeme na hríbky

Dnes velké rušení (atmosférické – průmyslové) špatně jsem se i dovolával, klíčování mi nešlo....horší to už být nemohlo. Všem děkuji za trpělivost a snad příště to bude lepší. PZ Jarda OK1MKX/Q

Ahoj

dnes to bylo v Brně trápení. Skoro jsem měl chuť to vypnout.

Signály v hlubokých únicích se mi ztrácely v rušení.

Na výzvu se aspoň občas někdo chytil. No ale pak to přečíst.

Dnes jen jedna kvéčková STN.

Jirka jel pileup výborně, spojení se povedlo v obou etapách.

Příští týden budu v SV8, místo logu zkusím poslat aspoň fotku.

Děkuji všem za spojení a dík i za vyhodnocení.

73 z Brna

Jirka OK2OP 

Všichni příznivci CUCu, snad nejhorší klání. Promiňte mi všicci koho jsem zdržoval. Co rádio dovolovalo jsem použil ale někdy to opravdu nešlo. Zajímavý, že např. Zdena tady bouřila a OM stanice taktéž, ale jinak... To bude vejprask. Jirka teda jel a v poslední vteřinách jsem teprve zjístil kdo má pile up. Kdo má službu nevím, ale díky mu. L. 1Uhq.    
_____________________________________________________________________________

Pozdrav všem a dík pořadatelům.

Zase to nebylo nic moc, ale to už jsem zvyklý, občas jsem utíkal i od načatých spojení protože tam bylo takového rušení od jiných stanic, že to bylo až k neuvěření. Nějak mi ta nekázeň začíná vadit. Nevěřím, že ty stanice nic neslyší, ale vstoupí do hry ještě v okamžiku kdy vůbec nemohou vědět, která stanice vlastně dala výzvu, a které patří frekvence. Výsledkem je pak, že často slyšíme CL?  To už se mi zdá přes čáru. Já závody, kterých se účastním, beru jako zábavu a ne jako souboj kdo z koho a proto se mi to už moc nelíbí. Netvrdím, že se také někdy dopustím nějakého prohřešku, ale reaguji na nějakou mezeru a nebo hned na začátku po výzvě, kdy může být přebíjená, ale jedu full BK, a snažím se hned nějak reagovat a poslouchat mezi značkami.

Ale nechci tady moc brblat, tak se mějte pěkně a neberte to tak zarputile jak občas vidím. 73 TNX OK1USP  Josef

Zdravím přátele telegrafie,
odjel jsem pileup jako stn. OL13FORT, podmínky byly špatné, bouřka řádila okolo, dokonce jsem si vzal sluchátka, což normálně nedělám. Omlouvám se stanicím se slabším signálem že musely čekat, bral jsem přednostně ty silné, protože jejich sign. mi překrývaly
ty slabé. Téměř po každém spojení jsem dával značku, protože v MWC když jsem zavolal protistanici, tak jsem většínou značku musel
několikrát opakovat a to hodně zdržovalo.
Jsem rád že jsme se v Holicích setkali, příští pondělí jedu do LA a další snad budu QRV, i když tam 80m dobře nechodí, budu v nové lokalitě, takže uvidíme, Hi. (beru sebou kvůli váze KX-3 a NORCAL ant.)
73! Jirka OK2NAJ

Divočina. Prvních patnáct minut to vypadalo nadějně ale nakonec jsem byl rád, že jsem udělal 18 spojení. Ani tentokrát jsem neslyšel Zdenu. Jirku, co by pajlapovku, mám jen v prvním kole. Snad příště to bude lepší.

Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD  ,  980mW out

ANT : LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZD