Všem závodnicím a závodníkům přeji hezký večer.

Zpočátku byly podmínky u mě dobré, ale posledních 10 minut nestálo za nic. QRN bylo šílené.

Děkuji za pěkný závod a za jeho vyhodnocení.

Pepa OK1KAV dnešnom kole som mal dobré príjmové podmienky . QRPP stanice burácali a borci z OK2 boli podstatne slabší ako OM8 a OK1.V prvej časti bolo 31 QSO v druhej o jednu stanicu menej.Boli aj trojminutové pauzy bez odozvy na CQ .Ku koncu druhej etapy trojminutová medzera bez spojenia. V konteste mi chýbali niektoré stanice ,ktoré chodia CUC pravidelne.Prvý krát som robil OK1NG...

Všetkých zdraví Peter, OM3PA
Zdravím závodnice a závodníky,
dnes docela dobré podmínky. Spojení s pile up stanicí bez problémů v obou etapách - díky. Děkuji všem za pěkný závod, a také za vyhodnocení.

Naslyšenou příští pondělí.

PZ + 72 Láďa OK1LO/Q

K3S - 1W - Windom
TR4WPozdravení všem.

Myšlenkama u vás.

Tak další týden bez CUC. Měli jsme tu návštěvu a byl jsem na trní zda u nás nebude na nocleh a jak stihnu začátek. Je 21 a nějaká minuta a za návštěvou zapadly dveře. No a příští týden jsem v Harachově a tak až v říjnu.

Vy 72! Zdenek 1lzAhoj všem,

díky za qso a za vyhodnocení závodu.Konečně jsem trochu ochočil

N1MM+ pod win10.Ještě to ale není stoprocentní.Podmínky dnes nic moc,

pásmo hodně zašuměné..

Mějte se krásně 72 + PZ  Láďa OK2BLDAhoj všem, to zas byla řež a ušiska mám jak Hurvínkův taťka, to bude chyb ale je to sranda a o život  nejde. Nevím kdo bude mít s námi trápení ale za vyhodnocení díky. Petrovi palec nahoru. Za týden NSL. 1uhq.Hi OMs,

dnes jsem testoval QCX. Asi pro svižné závody typu CUC (NZ) moc vhodný není (zatím) – nemá AVC, Full QSK – “Není slyšet vlastního slova”, Semi QSK příliš dlouhé ...Ale jeden si zvykne...Budu QCX dále testovat v “expedičním” CUC provozu.

PZ Jarda OK1MKX/QAhoj všichni,

já starý trdlo jsem se divila že mě nikdo nevolá a zatím jsem měla rozladěný RIT. Přišla jsem o pár pěkných minut - za blbost se platí. Omlouvám se jestli jsem někoho rušila..

Jinak PILE-UP beru a jen připomínám trpělivost - jsem stará babka, ještě k tomu ženská (ještě že ne blondýna) - jedu : zápis - tužka - papír - BEZ  PC.

Mějte se hezky                                                    Zdenka ok5ylDocela dobrý. Zdena dvakrát a po delší době i Nika ale jen jednou. Přez veškerou snahu se mi nepodařilo udělat nového účastníka v našem rytířském souboji, zovoucím se CUC ,

Míru 1NG. Tak snad příště. Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD   980mW out

ANT : LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZD