CUC484...... 1. 10. 2018
vyhodnocuje lz

Celkové vyhodnocení ve středu v 21:30
A dík všm, co neposlali deník. Tak mám jen jednu chybu a příští pondělí si užiji pileup, budu za 3b.

Dost důležité:
 I přes některé upozornění jste se někteří nepolepšili. Vyhodnocovatelům to moc nevadí, jen přidělává práci. Jde ale o vás. Pokud jméno deníku je jako CUC484, Log a podobně, při vyhodnocování není vidět o koho jde a pokud se od více stanic poslaný soubor jmenuje CUC484 a nevšimneme si, přepíšeme ten dříve uložený tímto druhým. Zpravidla si pak při kontrole všimneme, že nám nesouhlasí počet soutěžících s počtem deníků. Pak ale máme více práce s vyhledánícm oč jde. Proto vás znovu prosím, doufám, že naposledy, do mailu uveďte do předmětu vaší značku, netřeba více a jméno souboru, zase stačí vaše značka = ok1aaa.log (txt, csv). Opět netřeba více. Program si sán vyhodnotí zda jste 5W, /q, nebo pileup. Předejdete tím to, že se stane a deník nevyhodnotíme, neb se přepsal jiným.
Již asi v posledních třech kolech zazlobila poštovní schránka na kterou posíláte deníky. Pokusíme se najít  spolehlivější schránku  a dáme včas vědět, kam tedy posílat deníky. Zatím vše po staru.
Děkuji jménem vyhodnocovatelů za pochopení.Stanic celkem 41
Došlých deníků 28
Vyhodnocených spojení 903
Závodní potenciál 2.667


Celkové výsledky

Komentáře CUC484

Tabulka ACP po CUC484

Skimmery

CUL484
OK1FGD CUL484.mp3


Ještě dodatek k minulému kolu:
Jelikož jsem byl mimo domov a nemohl jsem se CUCu zůčastnit, využil jsem lokality mého pobytu a Alespoň myšlenky zabodovaly. Jelikož jsem navštívil kraj Járy Cimrmana,tak místo deníku za CUC 483 přikládám tři fotky. Komentář netřeba.

Jak na CUC 484 - bude 1.10.2018:
Pileup pojede Petr OK2BTK.