CUC493...... 3. 12. 2018
vyhodnocuje lz
Vyhodnoceny deníky došlé do středy 19:00Stanic celkem 22
Došlých deníků 21
Vyhodnocených spojení 217
Závodní potenciál 1,600

Tak si dovolím poznámku po vyhodnocení první várky deníků.(pondělí)
Jsem dorazil domů dlouho a závod již běžel, ale jelikož jsem rozkuchal svody od anten, směrovka na horní pásma nechodila a myslil. že odpoledne dám dokupy, nestíhal jsem
Jinak jsem při vyhodnocování četl komentáře a podle nich to byl děs. Ale je to v přirodě a tedy mimo nás. Dopoledne Milan OK1IF na 3,5 hodně volal výzvu a spojení málo. Je to boj a není to Skype. No bylo nás méně a skoro všichni poslali deníky dnes, chybí jen dva. I počet vyhodnocených spojení ukazuje tu bídu.
Ale nyní vážně.
Při pohledu na kalendář zjistíte, že jedno kolo vychází na Štědrý den a jedno na Silvestra. Účast by asi nebyla nic mos, rodinné večeře a pod., domluvili jsme se o malé změně. Jára Cimrman tomu zatleskal. Štědrovečerní kolo máme již naplánované a silvestrovské se teprve chystá v kostře.
Věřím, že toto přijměte s potěšením a na Štědrý den se již odedneška budete těšit.Vše se dozvíte při vyhodnocení kola týden před.
A ještě jeden dotaz. Na novou adresu si již všichni zvykli a tak můžeme v podmínkách závodu změnit. A ten dotaz: Bylo by možné zkrátit čas na odeslání deníku do úterka třebas 20 hodiny SEČ? Nám by odpadlo jedno vyhodnocování a předělávání webu. Většinou ve středu dochází jen jeden log. Ta středa je pozústatek, když ještě ne všichni používali internet a logy se posílali poštou. Pokud se jeden ozve, že nesouhlasí, zůstane vše při starém. Děkuji za vaše pochopení.

Došlé deníky

Komentáře CUC493

Tabulka ACP

Skimmery

Pepa OK1KA udělal málo spojení a odhadl, že nebude první a tak alespoň poslal PF a to mu již nikdo první místo nevezme.


Jak na CUC493 - 3.12.2018

Pileup pojede OM8ON
CUC494 by mohl OK2PYA?