Komentáře CUC 494:Zdravim vsechny zavodniky, pokud nejaci byli. Ja slysel slabe jen OK2PYA a taky mam jen 2x Roberta. V Praze sum S9, asi vsichni kolem sviti temi levnymi LED. Skoda, pred tydnem jsem myslel, ze nemuze byt jiz hure, ale omyl.

Denik se 2 QSO prilozen

Jirka OK1OA

Hezký večer přeji všem nešťastníkům.

Dnes to byla ještě větší bída než minule, ale berme to sportovně. Spojení s Láďou UHQ mě potěšilo. Slabě jsem slyšel Petra OM3PA, ale nebral mě. Pileup na CUC 495 beru, snad to bude lepší, uvidíme. Doufám že mě do té doby nespadne anténa. Přeju všem pohodu a pevné nervy. 73! Pepa OK1KA

Pozdrav všem, kdo se vůbec do závodu pustili. Už MWC naznačil co bude následovat. Změna se nekonala a tak všem upřímnou soustrast a klidně si užijte další adventní svátky s nadějí, že příště už to nemůže být horší. Jinak děkuji všem za QSO. 73 TNX  OK1USP  JosefZdravím všechny co přežili tento CUC,

jak jsem psal minule. Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být hůře.

A dnes bylo. 6 QSO. Nádhera. Hi72! OK1DCS VašekHezké pozdravení.

Tak klepu do klávesnice levou rukou. Pravá se mi točí jak ručičky hodin, jak jsem 30 minut točil knoflíkem TRXu. Ale alespoň dvě spojení. V první etapě jsem neslyšel jedinou stanici. Ve druhé se podmínky zlepšily a slyšel jsem dvě. Hi. Ale s Láďou se asi nebude počítat. Tam šel signál po sněhu, ne vzduchem. Jinak takové rušení ti dlouho nebylo. Robertovi se omlouvám, Snad jsi číslo spojení pochyti, Já tvoje nejspíš ne dobře.

Vy 72! Zdenek 1lz
Zdravím vytrvalce,

dnes rekordní spojení - první etapa 1 QSO s Jardou MKX/Q, ve druhé etapě opět Jarda, (snad) Robert v roli pile up stanice a tutově Stano OM8AQ.

Co dodat --- není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.


Pěkný večer Láďa OK1LO/Q

Já nevím, co k tomu napsat. Bída a utrpení. A to ještě údajně nejsme ve 
slunečním minimu. 
Omlouvám se všem, které jsem nepobral. 

73, Robert OK2PYA
Zatím nejhorší podmínky co jsem zde zažil. Neměl by se začátek CUCu posunout tak, aby se daly navazovat spojení ???

Děkuji za závod a vyhodnocení Radek OK1DEP
Horšie podmienky ešte nikdy neboli a bude to trvať do konca januára. Vhodné by bolo zmeniť čas  od 16 hod. reálneho času.Nič iného nám neostáva.,len sa trápiť...  už v MWC to bolo neúnosné alebo to ignorovať a venovať sa niečomu inému.

73s a pekný adventný čas (pohoda ,klid a tabáček ?.

Peter OM3PAHi, Hi! Dnes, opět v poslední době již standardní podmínky. Nebýt Ládi OK1LO/Q (přímá “viditelnost”), tak jsem si prvních dvacet minut na klíč ani nesáhnul.....Přátelé z OM, ale měli zřejmě lepší podmínky (standardně)..... V 54. minutě na bandu bouřil OM8AQ – silné signály přichází z východu.

PZJ Jarda OK1MKX/QJá vás zdravím srdečně a na ty čtyři kusy jsem si nemusel předepisovat deník a i toho Roberta jsem mněl co dělat abych pochytil číslo. Slovem jediným - bída. Petr zřejmě nebude mít s vyhodnocením moc práce a díky mu. Snad brzy za lepších podmínek.1uhq.Opět závod, kde hlavní roli hrála trpělivost. Podmínky prachbídné.

Když jsem dělal qso s OK2PYA, tak jsem si nebyl jistý, jestli ho dělá opravdu se mnou, ale kdoví? Snad opravdu ano, hi.

Už se těším na výsledky !!!

72 Jenda 2BND
Srdečný pozdrav všem,

podmínky v tomto kole byly ještě horší jak v minulém

kole,stns vzdálenější procházely celkem dobře,dokonce

i stns /q.Trochu se to polepšilo posledních 10 min.,ale

nebyl to žádný zázrak.

Díky za spojení i vyhodnocení a těším se na spojení v

dalších kolech,jen dfm,že podmínky nebudou ještě horší.

     VY 73 !                                    Jaromír OM8ON  Zdravím pretekárov,

tentoraz boli podmienky šírenia naozaj biedne, potvrdzoval to aj ionogram. V druhej etape sa to len mierne zlepšilo. Potešili tri QRPP spojenia pred koncom preteku. Ako v TV seriáli hovorieval Ivan Krivosudský – VYDRŽAŤ.

73, Stano OM8AQ