Komentáře CUC 504:V přiloze je LOG. Asi docela dobre condx, ale protoze jsem pondelky zatim vzdy v Praze, tak se proste nedovolavam - i Q jsou vetsinou prede mnou.

73 Jirka OK1OA

Pozdrav všem,

dnes jsem byl strašně neúspěšný, nebyl jsem slyšen a neprosazoval jsem se. a také byly asi dost špatné podmínky a tak moje anténa byla brzdou. Ale i tak díky za závod. OK1USP Josef

Zdravím závodníky,

dnes zejména ve druhé etapě dost špatné podmínky s kolísáním.

Díky za pěkný závod a vyhodnocení.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q

Pozdravení všem.

Dnes s velkým rušením a tak asi více chyb. Zdenkovi OK1DZD jsem si říkal o nr asi 4x a stejně si nejsem jistý. No a někoho poškodím. Nevím kde se mi vzala značka OK1RAW. Asi jsem jen blbě poslouchal a i psal. Tak se postiženému omlouvám.

Vy 72! Zdenek 1lzTak tentokrát bez pajlapovky. Nenašel jsem jí ani jednou. Ze zvýhodněných jsem slyšel pouze 1FLT tak 559. No, pšenka mi nepokvete, poslední místo mě opět nemine. Ale nejde vo život. Nevím jak se vyjádřit k podmínkám. Některé stanice slaboulinký, některé burácely. Třeba to příště bude lepší.Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD  980mW out

ANT : LW 34m

ruční klíč

73! Zdeněk OK1DZD

PS. V rámci tréningu jsem v MWC se stejným zařízením, krom OK, dělal DL1QC, DL1DWR, HA3FMR a SM5ACQ
Ahoj ,

v příloze zasílám log.cbr ze závodu CUC  04.březen 2019.

Dík za vyhodnocení , všem stanicím za spojení a přeji hezký den.

Tony OK1DOR


Vážení přátelé závodníci,

mám propůjčen na tento týden vol. znak OK5CAV/p, tak rozdávám body do diplomu "Pravoslav Motyčka 120", který vydává ČAV k 120tému výročí narození Pravoslava Motyčky. Jestli máte zájem, více se dovíte na stránkách new.ok5cav.cz. OK5CAV je za 12 bodů, tak jsem snad někomu udělal radost. Děkuji za spojení, budu v tomto týdnu na 80m ráno od 06:00Z a večer od 17:00Z. Když bude mít někdo zájem, udělám spojení jako OK1HCD, za 6b.

72 Standa OK1HCD
Všem ahoj, díky vyhodnocovateli a vám ostatním za body. Moc toho nebude a pileupku mám jen jednou, už jsem ho pak nenašel a navíc si někdo zalehl na jeho kmitočet a zaklíčoval, čuně. Je to boj. Hezký večer a za týden nsl. 1uhq.
Milí závodníci,

děkuji Vám za tento přívětivý závod, kde se nemusím stydět za své začátečnictví.

Všem stanicím děkuji za spojení a omlouvám se té jedné, kterou jsem v šumu nepobral.

73 ES 72

Petr OK1LIX

PS: Stanici ČAVu děkuji za milých 12 bodů do diplomu Pravoslava Motyčky

Zdravím pretekárov,

v prvej etape boli podmienky veľmi dobré, ku koncu druhej sa zhoršili. Vďaka všetkým za spojenia a tiež vyhodnocovateľom.

73, Stano OM8AQ