Komentáře CUC514


Zdravím celý kolektiv.

Tak dnes pohroma. Nebudu se vymlouvat na zahradu. To už jsem použil a podruhé??? Prostě olšové ruce. Tolik překlepů jsem nedělal ani při prvním působení v CUC. Příjem snad dobrý, ale za vysílání body dolů. Omluva všem.

Vy 72! Zdenek 1lz

________________________________________________________________________________

Zdravim vsechny zavodniky,

dnes me to opravdu neslo. Nedovolaval jsem se, vetsinou i Q stanice byly prede mnou a navic me v prvni etape nekam zmizel OM3PA, tak ze ho mam s velkym cekanim jen v druhe etape.

I tak jako vzdy dobra zabava

Jirka OK1OA

Pozdrav všem a díky za vyhodnocení.

    Dnes veliká bída, nevím čím to, ale jsem stále horší, no na mysli neklesám a tak cucám dál. TNX 73 OK1USP  Josef

Dnes condx lepsie v prvej etape, potom to uz islo postupne dole. Snad si z toho nezoberu  priklad nasi hokejisti za par minut proti CAN . Sused mi dovolil  uviazat rameno dipolu o strom v jeho zahrade, cim som dostal antenu kusok vyssie a mam pocit ze to signalu pomohlo. Tesim sa nabuduce.
 
73, Milan/OM2KI

73 všem CW kamarádům !
Ivo LL***


Zdravím závodníky,


dnes dobré podmínky, dobře byly slyšet /Q stanice. Peter jel jako vždy perfektně a spojení se povedlo v obou etapách bez problémů.


Díky za vyhodnocení a naslyšenou příští pondělí.


PZ Láďa OK1LO/Q


K3S, 1W, Windom

zápis do TR4W

Zdravím všechny závodníky a děkuji za QSO. Radost mi udělalo první a poslední QSO se Zdenkem OK1DZD/Q a přelomová s Jendou OK2BND/Q, dále i se Standou OK1HCD/Q.

VY 72 Josef OK1FKD/Q

Zdravím závodníky i vyhodnocovatele a děkuji za závod. Po víc než měsíční pauze mi to dnes zase vyšlo. Mám celé tři spojení! Doufám, že aspoň bez chyb, hi. 

73

 

Petr OK1LIX

Už v dnešnom MWC sa prejavili špatné podmienky špeciálne na 80m  a pokračovalo to aj v CUCe.

Niektoré stanice nezavolali ani raz na pile up a niektoré iba jeden krát,mohol byť ten výsledok lepší.Lokálne QRM mi sťažilo počúvanie, ale dúfam,kto zavolal mal QSO. V prvej etale OK1LV som ledva prečítal a v druhej etape išiel v plnej sile, tak sa tie podmienky menili k lepšiemu.

Vďaka za trpezlivosť a nabudúce to snáď bude lepšie.Po CUCe sa ešte otvorilo 6m pásmo, možno to spôsobilo horišie podmienky na 80m.

Mnoho 72 a  PZ.

Peter,OM3PA 

Ahoj, podmínky včera NZ byly lepší a u někoho jsem si musel nechat opakovat ale snad to dopadne, vždyť je to sranda. Zdeněk podle tabulky má vyhodnocovací službu, tak veliké díky. Všem dobrou. ok1uhq.

Opět po delší době v CUC kontestu, bohužel silné rušení od výměníkové stanice a na náhražkovou anténu.
Díky všem za spojení a vyhodnocení.

Láďa OK1LV

Ahoj všichni,

děkuji za spojení a za vyhodnocení závodu.Dnes proti mne bojoval,kromě

podmínek i počítač, omlouvám se za případné zmatky,které tím možná vznikly.

Než jsem ho umravnil, bylo půl závodu pryč.

Mějte se krásně 72  + PZ  Láďa OK2BLD

Dobrý den,

v přlíloze zasílám deník OK1DOR ze závodu CUC 13.květen 2019.

Dík za vyhodnocení a přeji hezký den.


73

Tony OK1DOR

Zdravím všechny závodníky a děkuji za spojení i vyhodnocení.

73! ok2pkt Roman


Pro mne opět to lepší kolo. Na podmínky si stěžovat nemohu. A že mám jen 21 spojení bude nejspíš rukama. Ale hlavně zdraví. S Pepou FKD se nám povedl husarskej kousek, první a také poslední spojení. Jendu BND jsem vzal jen tak tak - 539.Všem děkuji za spojení.73!Zdeněk OK1DZD