Hezký večer přeji všem závodníkům.

Nebýt silného bouřkového rušení, tak by podmínky docela v první etapě ušly. Ve druhé se rapidně zhoršily. 

Vzhledem k rušení se omlouvám za případné zmatky. Děkuji za závod a za jeho vyhodnocení.

73! Pepa OK1KASilné QRN, na QSO velká bída. Díky za QSO a vyhodnocení.

73

Láďa OK1LVTak dnes to nebyl bij s klíčem, ale boj s bouřkou. Snad to nějak dopadlo. Škoda jen přelomového spojení.Stanice ani můj, asi nedokonalý, třetí pokus nějak nepochopila. Hi.

Naslyšenou příště a snad i bez bouřky. 72! Zdenek 1l  Pozdrav všem, dnes byly asi horší podmínky neboť mnohá data jsem dost lovil a budu mít asi víc chyb. No ostatní na tom asi nebyli lépe, i když některé stanice byly slyšet dobře. Mějte se FB TNX 73  OK1USP  JosefPozdravujem pretekárov CUC a ospravedlňujem sa hlavne Tomášovi 2BFN za zdržanie spôsobené šifrovaním mojej pastičky, ale aj ďaľším . 73 Julo OM7CGZdravím závodníky,


tak dnes tedy díky bouřkám pěkný masakr včetně silných úniků, alespoň v mém pražském QTH.  Pepu 1AY jsem našel až na začátku druhé etapy. V těchto podmínkách ale zase dobře beru Zdenka DZD :-).

Špatně jsem byl slyšet v OM, spojení s Peterem 3PA bylo o vlas, Stano 8AQ mě už nepobral.

No příště bude líp.

Díky všem za výdrž a spojení a naslyšenou příště.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3S - 1W - Windom

Zápis do TR4W
73 všem CW kamarádům !
Ivo LL***TNX vsem za QSO. Dneska asi vyhralo hlavne bourkove ruseni.

VY72 Josef OK1FKD/QAhoj vsetkym,


dnes to na pasme vyzeralo zvlastne. Az na par vynimiek stanice dost slabe u mna, niekltore som nepocul vobec. Ak som nevolal na prostistanicu sam, na 90% som nemal  sancu sa dovolat na prvy krat, potom to pribuda dost pomaly.   Jedina /Q stanica v logu je OK2WA/Q, a to hned 2x - tks.  Dopocutia nabuduce.


73, Milan OM2KIDnes jsem se několikrát zamotal do nepřehledných situací a tak tam budou chyby.


Příští pileup 516 beru. Žádné ambice nemám, žádná speciální taktika z mé strany.  

Silné atmosférické poruchy QRN, po búrke,...už to bolo poznať aj v MWC.

73s Peter,OM3PAAhoj, já jsem to dnes pojal jako kvásek a pohodičku, po práci jsem si byl zaběhat a tak jsem měl jen pár minutek na přípravu. Jen chroupání mandlí mně tu rušilo ( já jsem chroupal ) a trochu i QRN ale to bylo pro všechny stejné. S Petrem OM3PA skvělé spojení ve spojení a s OK2PKT luxusní přelomovka.

Děkuji všem za krásné CW setkání,

73, Petr OK2WA. RIG FT817, 1000mW, ANT Delta loop, log TR4W

Milí závodníci,

děkuji za závod a pořadatelům za přípravu a vyhodnocení.

73

Petr OK1LIX

Posílám deník z CUC 515 a děkuji všem za spojení.Podmínky byly podobné jako v NZ,silné bouřkové rušení.OK1AY jel výborně a měl u mě velmi silný signál.

73! ok2pkt Roman

Všem příznivcům CW, podmínky moc příznivý nebyly ale pokaždé je to sranda, jen mně mrzí a k tomu patří i omluva 1lz Zdenkovi, nepochopil jsem, že se láme čas a že mi dává nové spojení. Jak je důležitý být stále ve střehu. Na Pepovi slechy jen chvála, vždy na první zavolání odpověděl. Petr má podle rozpisu službu, tak veliké díky. Nsl za týden. L. 1uhq.

Ahoj,

pozdrav všem příznivcům CW a díky za QSO a vyhodnocení.

73 Jirka ok1fsm


Jako v létě na saních. Kolísavá síla signálů a tak se mi podařilo jen šestnáct spojení, za která všem děkuji. Nezbejvá než doufat, že to příště půjde lépe.

RIG : GM47-DZD , 980mW out

ANT : LW 34m

ruční klíč
73!Zdeněk OK1DZD