Zdravi vsechny zavodniky,

dnes jsem bohuzel odjel CUC z Prahy a byla to u me uplna katastrofa. Sum byl S9+10dB, ani 50Hz filtr moc nepomohl. Omlouvam se pokud nekdo volal a ja neslysel. A to jsem si myslel, ze tento sum dela v zime poulicni osvetleni, ale to dnes opravdu nesvitilo.

Jirka OK1OA  Zdravim vsetkych,
v porovnani so vcerajsim NZ podmienky velka bieda u mna. Stanice slabucke, signaly som lovil  v QRN, viac ako polovica CQ bez odpovede. Vdaka OK2NAJ za fb pileup, QSO v obidvoch etapach bez problemov. Nabuduce zase skusim VLP.
73, Milan OM2KI


Zdravím závodnice a závodníky,


dnes masakr a velké rušení, hlavně ve druhé etapě. 


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3S - 1W - WindomDnes mne skoro nikdo neslyšel. V 1.etapě jen 2 qso !

Příště snad lépe.

72 Jenda 2 BND/QPozdrav všem a dík za spojení. Dnes to bylo opět s bouřkou a u mne v druhé půlce citelně horší. Tak uvidíme co řekne program. Co bude špatně, je chyby uší, ne přepisu. Dal jsem si dle slibu více záležet.

Vy 72! Zdenek 1lzMnoho QRN,ale sa dalo pracovat.

Peter,OM3PAPodmínky si opět řádně zaskotačily. Začátek nevypadal dobře ale nakonec se mi podařilo udělat 22 spojení. A po delší době i Niku KW. Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD , 980mW out

ANT : LW 34m
ruční klíč73!Zdeněk OK1DZDZdravím všechny závodníky. 

Dnes to bylo velmi špatné, omlouvám se všem stn. které jsem neslyšel. Na pásmu bylo velké rušení a signály se ztrácely v šumu, vícekrát jsem si

musel nechat opakovat nr. spojení, ale i tak tam bude několik chyb. Podmínky se během závodu horšily, v první etapě 25 QSO a ve druhé 23 QSO.

Ke konci závodu jsem měl několik minut bez spojení.

Děkuji všem za QSO a Petrovi WA za vyhodnocení.

Použité zařízení:  Knw 590-S  80W, ant. Morgain 80m, TR4W.

73!  Jirka  OK2NAJAhoj, bouřková aktivita se podepsala na příjmu. Některé stanice jsem nebral a tak omluva a hlavně v druhé půli a i nápověda pomohla, díky. Jiřímu patří právem jednička s *. Podle rozpisu má vyhodnocování Petr, díky moc. Dobrou a za týden nsl. 1uhq  Zdravím závodníky a děkuji vyhodnocovateli. Tentokrát se mi spousta stanic ztrácela v QRN, které bylo chvílemi až s9. 

73, Petr OK1LIX