Zdravim zavodniky,

dnes u me tentokrat z Prahy uplna katastrofa. QRN, na CQ snad jen dve stanice, co jsem slysel tam jsem se obvykle nedovolal.

 

Jirka OK1OA

 

 

dnes to bol tazky boj s QRN v burke. Prva etapa este ako tak, ale druha uz uplna katastrofa, az na par stanic som nepocul skoro nic, iba praskot. Kazde druhe QSO som musel nechat opakovat NR, som tentokrat zvedavy na chyby.

 73, Milan OM2KI

 

 

Hezký pozdrav všem.

 

Děkuji za spojení a ostatním za účast.

 

Dostal jsem k minulému kolu připomínku k tomu, že Luboš OK1FGD odjel pod třemi značkami a v podstatě udělal spojení jen s pileupovou stanicí. Není v podmínkách nijak ošetřeno a tak nic proti tomu. Horší je, že tím obsadil dvě místa pro zvýhodněné stanice těm, kteří začínají a bodové zvýhodnění bylo určeno pro ně. Věřím, že si to Luboš neuvědomil. Pro budoucnost je jediné řešení, pokud zkušený operátor pojede pod více značkami, nebo udělá jen několik málo spojení, vyhodnocovatel posoudí (není problém, všichni CUCáci se známe) tuto skutečnost a stanici nezařadí mezi zvýhodněné.

 

Ony podmínky závodu nemohou počítat se vším a pokud vznikne podobná situace, musí ji pořadatel nějak řešit.

 

Děkuji za pochopení. Vy 72! Zdenek 1lz.

 

 

Doplněno po závodě: Tak to bylo maso. To bude chyb. Někdo se mne dovolával snad minutu, ale marně. Jinak k naštvání, že poslední minutu závodu jsem volal OK2PKT a přes něj v podstatě na kmitočtu dvě stanice CQ?!?

 

 

Dnes bolo hrozné QRN , omlúvam sa staniciam , ktoré volali a neodpovedal som im,Všetkým posielam 73s a vďaka za trpezlivosť.

Peter,OM3PA

 

Zdravím závodníky a závodnice,

 

dnes jsem naplno využil možností K3S - bouřky opravdu řádily a podle toho vypadaly i podmínky. I přesto jel Roman coby pile up stanice výborně - spojení se povedlo v obou etapách bez větších problémů, díky.

 

Z VLP stanic se povedlo 2x spojení s Vláďou 1FII a 1x se Zdeňkem DZD, ostatní jsem neslyšel.

 

Díky všem za spojení a výdrž.

PZ + 72 Láďa OK1LO/Q

 

K3S - 1W – Windom  Zápis do TR4W

 

 

Děkuji za závod a vyhodnocení.73 Radek OK1DEP

 

 

 

Mé zařízení postrádá antipraskadlo a tak si slechy řádně užily. Pajlapovku mám pouze ve druhém kole. No, byl to zážitek. Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD , 980mW out

 

ANT : LW 34m

 

ruční klíč

 

Vy 73!

 

Zdeněk OK1DZD

 

 

Zdravím závodníky i vyhodnocovatele. Nedařilo se, silné QRN,nervozita,asi bude hodně chyb hlavně v začátku závodu.Díky všem za trpělivost,v tom rušení jsem určitě moc silně slyšet nebyl.Zařízení-KX3+LW42m asi 10m UP,papír+průpiska.

 

73! ok2pkt Roman

 

 

Ahoj, to byla řež. Po parnech dorazily bouřky a veškerá sranda skončila. Byly i momenty, kdy jsem váhal, že to vypnu ale parta kamarádů co mně čekali to přemluvilo. Petře, díky za hodnocení a všem ostatním za trpělivost. Roman si určitě užil. Ahoj za týden za lepších podmínek. 1uhq.

 

 

Dobrý den,

 

v příloze zasílám log cbr ze dne 1.červenec 2019.Byla to dnes bída,nějak mi to nešlo.

 

Hezký den,díky za vyhodnocení a naslyšenou.

 

Tony OK1DOR