Komentáře CUC530


Hezké pozdravení všem.

Tak dnes méně spojení a doufám i méně chyb. Nevím co to bylo minulé kolo, ale nic, nač bych se vymlouval mne nenapadlo. \snad jen stařecká hluchota a třes rukou. Hi.

Vy 72! Zdenek 1lz

Zdravím závodnice a závodníky,


dnes svižný závod, spojení s pile up stanicí ve druhé etapě na poslední chvíli - díky.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3S - 1W - Windom 

Zdravim vsechny zavodniky a vyhodnocovatele,

dnes z Prahy, v prvni etape to docela slo, druha u me zacala kolapsem PC (poprve co ho pouzivam) a pak spatnym dovolavanim se a na konec jsem se ani po mnoha pokusech nedovolal pileupky. No nekdy to proste nesedne i kdyz signaly dnes byly silne a hlavne bez QRN

Jirka OK1OA

Hezký večer přeji všem závodníkům a závodnicím. První polovina závodu byla lepší. Ve druhé půlce velké úniky a atmosférické rušení. Děkuji za pěkný závod a za jeho vyhodnocení.

73! Pepa OK1KA

Dnes slabučké signály, často som si musel nechať opakovať, tak snáď bude chybovosť v rámci normy. Dnes okrem mizernej odozvy na CQ aj ťažké dovolávanie hlavne na OK1, skoro vždy bol niekto silnejší, čo ma stálo veľa strateného času.  Účasť sa mi zdala celkom dobrá.
 
Milan, OM2KI


Ahoj všem,

děkuji za qso a za vyhodnocení.Dnes opět hodně qrn

72+ PZ  Láďa OK2BLD

Zdravím závodníky,

a děkuji všem za trpělivost a spojení.Začátek byl pomalejší, měl jsem čas si 2x odskočit pro spojení na kmitočet ok1if,ale neslyšel jsem ho tam.Ve druhé etapě jsem zase bojoval o vlastní kmitočet,občas tam byly až 4 stanice najednou.Omlouvám se ok2ea,trvalo mi hodně dlouho než jsem mu správně předal mé číslo spojení-zdržel jsem ho.Konec závodu mě volalo několik stn najednou,moc jsem to nezvládal.Závod celkově asi dobrý,s mým pileupem  spokojen nejsem,chce to trénovat.Dík vyhodnocovatelům a za týden nsl.

vy 73! ok2pkt Roman

Milí přátelé,

děkuji za vyhodnocení a stanicím za spojení.

Mrzí mě, že se mi nepodařilo se s vámi v Holicích vyfotit. Seděl jsem na přednášce OK1HH a OK1ZKR, která se s focením překrývala. Snad příště.

73 Petr OK1LIX

Opět podmínky značně skotačivé. Zábřeh n. M.  a 2CMZ - 599+20 a Hranice n. M. a 2BND/Q - 549. Asi budu muset natáčet anténu ale ještě nevím jak. Pajlapovku jsem ulovil jen jednou. Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD  , 980mW out

ANT : LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZD

Ahoj,

v příloze zasílám log cbr ze závodu CUC dne 02.září 2019.

Díky za vyhodnocení, pozdravení  všem závodníkům .

Hezký den


Tony OK1DOR

Ahoj, za vyhodnocení díky a za body od vás taky. Podmínky, hlavně ve druhé etapě, žádná slast. Za týden nsl, L. 1Uhq.

 Pozdrav všem a dík za vyhodnocení.

Tak jsem si na přechodné QTH přinesl PC, že to rozdýchám do závodu. Ale špatně jsem odhadl kabel na propojení s číňanem a tak byl výsledek jasný = tužka papír a navícová hlídání některých věcí. Zdá se však, že to už bylo lepší jak v NZ, jen to klíčování mi dělá stále potíže neboť jeho začátky jsou strašné, když se rozehraji a chytím rytmus, tak to zpravidla už jde, ale to není případ závodu, kde odkládám tužku a necitlivě naletím do pastičky. Prostě docela ostuda, no ale co, asi už lepší to nebude. Mějte se dobře, vedro nás už tolik mučit nebude a tak zase příště ....  TNX 73 OK1USP   Josef