Zdravim vyhodnocovatele a vsechny zavodniky,

dnes u me z Prahy slusne podminky a prekvapeni, i kdyz uz sviti poulicni osvetleni, tak se QRM (sum) nijak podstatne nezhorsilo

73 Jirka OK1OA

Zdalo sa mi ,že účasť bola slabšia,aj po prvom kole to niektoré stanice vzdali a už som ich nenašiel v druhej etape.Možno sa zmenili cnds.

73s Peter,OM3PA


Zdravím závodníky,


minulý závod jsem musel vynechat, tak jsem si to dnes vychutnal. Ve druhé polovině mě trochu potrápil program, který odmítl přepnout na druhou etapu.

Díky všem za spojení.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3S - 1W - Windom

Zápis do TR4W


Ahoj  všem,

děkuji za qso a za vyhodnocení závodu.V druhé etapě to šlo mnohem hůř.

72 + PZ  Láďa OK2BLD  Ostrava


  POZDRAV všem a dík za vyhodnocení.

Dnes snad o něco lépe, ale stále nic moc. 73 TNX OK1USP  Josef


Zdravím všehny borce, z dnes nevysílacího stanoviště. Jsem v Jizerských horách a zítra mám naplánováno navštívit za kopcem opět muzeum a maják Járy Cimeman. Cestou sem jsem na vás vzpomněl, zejména při průjezdu Desnou na Láďu OK1FLT. Z týden naslyšenou.

Vy 73! Zdenek 1lz


Zdravím závodníky,

Nevím,jestli jsem měl nějakou poruchu na anténě nebo jinou závadu,ale začátek závodu=30. minuta bylo pásmo u mě téměř prázdné.Pak se to rozjelo,ale stejně se mi zdálo málo účastníků.Povedlo se přelomové spojení s Peterem om3pa-díky,pilleup 1ay byl velmi silný.Díky všem za qso,Petrovi 2wa za vyhodnocení.

73! ok2pkt Roman


Pozdrav všem závodníkům a díky vyhodnocovatelům. A omluva těm, které jsem minule připravil o body svou nepozorností při opisování z papíru.

 

73 Petr OK1LIX

Ahoj,

zdravím  a v  příloze zasílám log OK1DOR z CUC závodu 16.září 2019.

Dík za vyhodnocení a přeji hezký den


Tony OK1DOR


První čtvrthodina nic moc. Už to vypadalo, že sotva udělám čtrnáct spojení. Ve druhé se to polepšilo a tak jsem se dostal přes dvacítku. Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD  980mW out

ANI : LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZD

PS. Kolik vás odjelo sobotní OL párty na stošedesátce a osmdesátce? Nebylo to jen pro bejvalý óeláky.