Komentáře CUC 534:


Děkuji za závod a výhodnocení Radek OK1DEPZdravim zavodniky,

dnes u me velmi spatne podminky, zejmena v druhe etape jsem se nedovolaval a i signaly byly krome OM velmi slabe. 

73 Jirka OK1OAPozdravení všem.

Tak dnešní kolo jsem odjel jako retro. Na pásmu jen silné rušení a stanice žádné- Takže výsledek je stejný jako když jsem jel poprvé. Hi. A to ještě u jediného spojení s /Q report nevím, nevím. Ale vydržel jsem do konce.

Uvažuji, že ti, kteří  měli tak slabý signál, že jsem je neslyšel zařadím na Blacklist. Ale asi jen pro kolo CUC600.

Vy 72! Zdenek 1lz
Ahoj, 


první půlka šla dobře, pak mi úplně ohluchlo rádio a na pásmu zůstaly tři stanice OM3PA, OK1DCS, OK1HCD, jinak nic....


Děkuji všem za pěkný závod, 


73, Petr OK2WA. RIG FT950, 5W, ATT -18dB, RFLT 3kHz, FLT 400hz  ANT Delta loop 86m, log TR4W

 

Petr Gregor, OK2WA


Pozdrav všem,

dík pořadatelům a ostatním stejně špicujícím uši v těch strašných podmínkách, kde se ukazuje, že 5W je docela blbost.

My co máme mizerné antény máme z toho trauma, HI. TNX 73 OK1USP  Josef
Zdravím závodníky,


tak dnes tedy masakr. V první etapě to ještě trochu šlo, ve druhé se podmínky rychle změnily k horšímu a spojení už bylo skoro nemožné. Peter PA má určitě uši pěkně vytahané, ve druhé etapě jsem ho dost potrápil, ale nakonec to snad pobral správně. S Vaškem DCS jsem si musel číslo ve druhé etapě tipnout, pobral jsem jen, že začíná na trojku, ale pak udělalo rušení své, a potom se mi už na Vaška nepovedlo dovolat. NO, snad to bude příště lepší.

Vyhodnocovatel s námi na webu trochu zalaškoval s číslem závodu, ale nenechal jsem se zmást :))


PZ + 72 Láďa OK1LO/QAhoj všem,

díky za qso ,za trpělivost a za vyhodnocení.Dnes to tady vůbec nešlo, měl jsem tu jen šumový generátor,

z něhož vystupoval jen signál  Petera  OM3PA.

Snad se to zlepší.

72 + PZ Láďa OK2BLD OstravaDnes boli hrozné podmienky , stanice OK2 a OM3 skoro nečitatelné v šume .Určite tam bude dosť chýb, lebo niektoré reporty som si fakt len domyslel.Dobre signály zo západu OK1 a stanice OM8. Ostatné stanice bieda, išlo to ako z chlpatej deky a všetkým vďaka za trpezlivosť..Jedna stanica z OK1.... nečitatelná volala viac krát ale bohužial to bolo nad moje sily.

Všetkých zdravím a ešte pekný vecčer

73s Peter,OM3PAAhoj všetkým,
 
v prvom rade moje ospravedlnenie Petrovi OM3PA, na ktorého som sa v 2.etape jedenkrát nedovolal a potom som si nejako zafixoval, že QSO už máme. Totálny trapas z mojej strany, okrem toho že som ukrátil Petra o QSO,  tých 5 povinných  bodov ma bude stáť dobré umiestnenie. A to som ani nebol pod vplyvom alkoholu :)
Inak to celkom odsýpalo, aj napriek nie celkom dobrým condx. Niektoré inokedy silné stanice boli tak 529, stanice išli často do únikov. IC7610 mala čo robiť, ale opäť sa ukázalo, že má fantastický  RX.
Aj napriek mojmu ľahkováženmu vzdaniu sa 5 bodov to bol pekný pretek.
73, Milan OM2KIZ mé strany to dnes bylo rozdávání bodů těm, kteří na to měli nervy a závodili.

Víťa OK2EASlabota. Všem děkuji za spojení.

73! 

Zdeněk OK1DZDZdravím závodníky

Před začátkem závodu signály jako z děla,potom jsem slyšel dobře jen Petera om3pa,ostatní jsem většinou spíš tušil než slyšel.Tak špatné podmínky jsem na 80m dlouho nezažil.Nejsem si jist číslem spojení od ok2bfn,ale zapsal jsem to co jsem pobral.Zajímala by mě stanice ol84mla-odkud vysílal a na jakou anténu.Napadlo mě, že možná pracoval s anténou MLA, před závodem jsem ho slyšel dost silně,v závodě pak jako "lepší průměr". Hodnoty na S metru jsem si nevšiml. I když podmínky byly špatné,závod celkem zajímavý.Díky všem za spojení a vyhodnocení a za týden nsl.

73! ok2pkt RomanZdravím všechny

a posílám své jediné spojení. Slaboučké signály se mi ztrácely v silném šumu a sám jsem byl zřejmě slyšet ještě hůř, pokud vůbec. Vzdal jsem to pět minut před koncem.

73, Petr OK1LIX
Ahoj,

v příloze zasílám log.cbr ze závodu CUC 30.9.2019.  Byla to velká bída, spojení na hranici slyšitelnosti.

Snad se to vylepší. Díky za vyhodnocení a přeji hezký den.


73 Tony OK1DORMám smutnú správu .Dňa 29.9.20129 v skorých ranných hodinách zomrel stály účastník CUC Ing.Július Voskár OM7CG vo veku 87 rokov.Informácia je na stránke HAMRADIO.SK.Julo ,keď pôsobil na Strednej priemyselnej škole ako pedagóg v 60 rokoch vychoval mnoho ešte dnes činných rádioamatérov, kde v škole viedol mladých na rádioklube OM3KEU.Napriek pomerne vysokému veku sa zúčastňoval krátkodobých pretekov a výborne počúval.

Česť jeho pamiatke.

Peter,OM3PAHezký večer přeji všem závodníkům. Posílám log pro kontrolu. Závod jsem po několika spojeních ukončil, podmínky u mě totálně spadly. Všechny stanice zmizely, pásmo jsem mel totálně zarušené. Bylo to jako přes Auroru. Jenom Peter OM3PA byl u mě jako Praha1, jinak nic.

Snad to bude příště lepší. Pepa OK1KASo zármutkom oznamujem, že v nedeľu 29.9. v ranných hodinách zomrel vo veku 87 rokov Július Voskár OM7CG. Posledná rozlúčka bude v stredu 2.10.2019 o 14,00 hod. v krematóriu v Banskej Bystrici – Kremničke.

Stano OM8AQ