Ahoj,


v tomto kole u mně skvělé podmínky, stanice QRP chodily +9, minimum bylo VLP stanic. Dvakrát za sebou se podařila otočka OK2BLD a OK2BFN, děkuji, skvělé CW!


Děkuji všem za fajn závod, škoda, že se mi to nepodařilo to dotáhnout na 40 QSO, skončil jsem na krásných 039, hi.


73, Petr OK2WA. RIG FT950, ATT -18dB, RF 3kHz, FI500Hz, PWR 5W, ANT Delta Loop 86m, log TR4W.Zdravim vsechny CUC zavodniky,

u me dnes opet slusne podminky. Jen skoda, ze odtud z Prahy jsem pri dovolavani temer vzdy druhy a na samostatne CQ vetsinou nic neprijde. Kdyz je tam zvyhodnena stanice, vzdy vola vice stanic a tak nemam sanci. I tak je to prijemny zavod

Jirka OK1OAHezký pozdrav všem.

Dnes omluva stanici kterou jsem ve svém 13 a jejím 23 spojení připravil o bod. Nějak mi unikla (nenapsal jsemsi) značka. Sri.

Vy 72! Zdenek 1lzHezký večer přeji všem účastníkům závodu. Už druhý týden bojuju s virózou, tak uvidíme kdo zvítězí.

První polovina závodu byla na příjem lepší. Ve druhé polovině vyjelo rušení a sršení jako od statiky. Děkuju za pěkný závod a za jeho vyhodnocení. 73, Pepa OK1KAZdravím závodníky,


dnes se mi moc nedařilo, ve druhé etapě mi zkolaboval PC, a tak jsem přišel o body s OM3PA a OK1OSA - sri. Následoval rychlý přesun "tužka- papír". PC jsem stačil ještě probudit, ale přeci jen ten prostoj je znát.

Díky všem za pěkný závod.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


Zdravím všetkých,
 
dnes ako pile-up. Urobil som asi všetko, čo sa dalo. Podmienky podobne ako včera v NZ u mňa veľmi dobré, aj QRPP stanice krásne čitateľné.  Zo staníc, ktoré som ja  zaregistroval na pásme sa mi nepodarilo QSO s  OK2CMZ v 1.etape, v druhej som si ho radšej sám našiel (mimochodom asi jediná stanica, ktorá ma aj po niekoľkých mesiacoch  v CUCe pri každom jednom QSO premenuje v relácií na OM3KI a musím tak počas QSO moju značku korigovať:). OK2ABU bol asi iba v 1.etape a odskočil som si tiež pre QSO s OK1IF na 3560,3.. Škoda slabšej účasti, pri takýchto condx sa dá urobiť spojení podstatne viac. Ale aj tak pekný závod, teším sa nabudúce.
 
73, Milan OM2KIPozdrav všem a dík pořadatelům.

Dnes po delší době jsem atakoval 30QSO a jen asi 2x jsem utekl nepochopitelnému vměšování do nabídek, kdy po vicenásobných požadavcích se před koncem poslední nabídky ozve (značka s výzvou) de (značka nabízejícího se) což už se mi zdá dost "přes čáru" jemnější varianta je dání své značky dvakrát. To dvojité také někdy provedu, ale jedu BK a udělám to, když volající výzvu svou značku opakuje a já to opakování neodhadl a jeli jsme současně v první mojí nabídce. i když trochu přesazeně. Obvykle mám vše připraveno (často i Nr) a vletím do spojení hned po "TU" odcházející stanice. No nebývá to dobrá strategie, jsem většinou překřičen a nevzat, jen to urychluje QSO, když jsem pobrán nebo tam není nikdo jiný. Ale mnohdy pro další nabídky není slyšet značka, koho si výzvující vybral, ale to pak většinou opakuje a je to OK. Dost často se chytnu až po čtvrtém přepsání značky a NR, no a s tím se vyhrát určitě nedá, ale to mi až tak nevadí.

   TNX 73    OK1USP  Josef
Ahoj všem,

děkuji za spojení a za vyhodnocení,podmínky dnes dobré,

udělal jsem dokonce přes 30 qso,což se mi už dlouho nepovedlo.

Mějte se krásně 72 + PZ  Láďa OK2BLDAhoj,

v příloze zasílám log.cbr ze závodu CUC 14.říjen.2019.  

Dnes se podmínky vylepšily., Ve druhé části to bylo slabší.

 Díky za vyhodnocení , všem stanicím za spojení a těším se  opět NSL.

Přeji hezký den.


73 Tony OK1DOR


Zdravím závodníky a děkuji všem za spojení i vyhodnocení.Celkem se dařilo,ke konci závodu začínaly podmínky dost kolísat.Těším se za týden nsl.

73! ok2pkt RomanAhoj všem a díky za spojení i za vyhodnocení.

73 Petr OK1LIXZdravím vyhodnocovateľov aj účastníkov preteku.

Pre CUC 537 sme uvedení spolu s Pavlom OM3IAG ako pile-up stanice. Myslím, že dve pile-up stanice sú pre tento typ preteku priveľa. Rád to prenechám Pavlovi OM3IAG. Podmienky boli veľmi dobré, dúfam že to vydrží aj v nasledovných kolách. Pozdravujem Zdeňka OK1LZ a že moju značku nezapísal do denníka nevadí. Teším sa dopočutia v ďalších kolách.

73, Stano OM8AQ

 


Tak jsem se moc nechytal. První čtvrthodina byla slabší a ve druhé už jsem ztrátu nedohnal.

Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD , 980mW out

ANT : LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZD

 Ahoj,

tak před zimním časem jsem rozdal pár bodů z dovolené v HA. Podmínky na portablovou anténu parádní. Signály vynikající.

Všem díky za spojení.

73

Honza

OK2SRO