CUC538...... 28. 10. 2019
vyhodnocuje lz

Vyhodnoceníve středu v 19 hodin.

 Tak dnes jsem čekal kolik se nás sejde. Nový čas a svátek. Účast dnes podstatně slabší a podmínky pod psa. Alespoň na východě Krkonoš. U nás říkáme "untr  hunt". Snad příště lépe.
Tak po úterku nám program napočítal 27 účastníků. Na ty špatné podmínky chyb není zase více, než jindy. Některé jsou z chybového zápisu - špatně zapsané značky. Já jsem u jednoho spojení ani přes velkou snahu nebyl schopen načíst značku. Dal jsem tedy ok1aaa a po celkovém hodnocení budu hledat koho jsem poškodil.
Jinak postesknutí Zdeňka OK1DZD na čas. Počítačový zápis času myslím je zapsán po odklepnutíspojení, my máme v podmínkách začátek spojení. Proto tolerance 2 minuty, tam se většinou vejdem, pokud jdou dobře hodiny a jsou dobře nasraveny na počítači.
No a chybně zaslaný deník z minulého kola.... Nyní za sebe. Když potvrzuji došlé deníky, nepřikládám číslu v mailu pozornost. Mnohdy není uvedeno číslo, jindy značka a občas i číslo je špatně. Také se při odesílání uklepnu. Při průběžném hodnocení není vidět že je to jiné kolo. Po vyhodnocení nakonec vidíme, ale to je pro hříšníka pozdě. Několikrát jsem žádal, abyste dodrželi to co je i v podmínkách závodu. V mailu uvádět do předmětu zprávy: např    ok1lz_cuc538. Ani to /q tam být nemusí. Pokud toto nejsme schopni dodržet, nechtějte po nás, abychom bádali nad obsahém deníků. To by znamenalo každý před vyhodnocením otevřít o koukat v obsahu, kterého kola se týká. V denících bez hlavičky to ani dohledat nejde. Jen nakonec po celkovém vyhodnocení nenormálním počtem chyb stanice v error logách.

Tak vidím, že chybovat při zápisu je běžné. Ve sojení s OM3IAG mám na papíře 599023, ale v zaslaném logu 599032. Hi. Jinak umístění opět dobré 2. místo. Uvažuji o nové kategorii pro spestření.   Antiliga. Kdo  se nejčastěji objevuje na medailových pozicích od konce tabulky.

Stanic celkem 27
Došlých deníků 21
Vyhodnocených spojení 587
Závodní potenciál 1,800


Celkové výsledky

Komentáře CUC358

Tabulka ACP po CUC538

Skimmery

Nezapomeňte v neděli ráno na posun času o hodinu zpět!


Jak na CUC538  - 28.10.2017
Pileup pojede OK1DEP