Attachments area

Attachments area

Pevné zdraví, hodně štěstí a vše dobré v roce 2020 přeje

Vašek OK1DCS 72!Závodníci a závodnice, v novém roce 2020 nám všem přeji aby nás přibývalo, podmínky šíření byly lepší a CW zůstala hlavním provozem amatérů!


73, Petr , OK2WA.Děkuji za závod a vyhodnocení Radek OK1DEPZdravim vsechny priznivce pondelniho CUC zapoleni,

dnes opet velmi spatne podminky, ale narozdil od minuleho pondeli se obcas nejake stanice na chvilku objevily az 599, aby na konci relace temer zmizely do sumu. Pokuseni zatocit knoflikem POWER bylo velike, ale odolal jsem. Jeste se omlouvam Jirkovi OK2NAJ, ve velke sile jsem slysel OK2 stanici, ktera ho volala a v tom okamziku byl Jirka v uniku a tak jsem vubec nevedel, ze to je pileup kmitocet.

Vse nejlepsi v novem roce

Jirka OK1OAOM3PA: Podmienky ako obvykle v tomto čase.Možná na budúce to bude lepšie.

73s a HNY.Zdravím všetkých v Novom roku. Dnešné kolo sa podobalo tomu minulému.  Podarilo sa mi  5 QSO, z toho 4 také polovičné, hi. Tentokrát bol u mňa ako tak počuteľný celý závod iba OK1DCS.  Podarili sa mi ešte QSO s  OM8AQ a OM8ON. Pri OK1AY nie som si istý, či QSO bolo so mnou alebo s niekým, koho som ja nepočul.  Raz som započul OK1DEP a to bolo všetko. Za celý závod som nepočul pileup stanicu. Tak snáď nabudúce bude lepšie. 

73, Milan OM2KI


Zdravím závodníkov,

dnes opäť zaujímavé podmienky, pileup som urobil v prvej etape, potom kdesi zmizol, to isté LO/Q som už v druhej etape počul len matne, OK1DOR som volal asi 4x, OM3PA cekvil bez možnosti sa dovolať. Ale lepšie ako minule hi, tak snáď sa to bude len zlepšovať - všetkým HNY2020

73/Miro/om3zuZdravím závodníky,


dnes to v první etapě ještě šlo, ale ve druhé šly podmínky rapidně dolů. Spojení s pile up stanicí se na začátku druhé etapy povedlo  jen tak tak.

Díky všem za výdrž a naslyšenou příští pondělí.


73! Láďa OK1LO/Q


K3S - 1W - Windom

Zápis do TR4W


Zase se CUC moc nevyznamenal, tedy aspoň podmínkami šíření.  Ale je to lepší, než minule, hi.

Omlouvám se Petrovi 3PA, za DUPE qso, protože něco vysvětlovat slábnoucím signálem nešlo. Při kolísání síly, když jsem ho ztratil já, tak by mne už stejně neslyšel.

Takže ještě jednou připomenu : ať se daří dílo v tom novém roce.

72 Jenda 2BND/QBída, bída, bída. A tak nezbejvá něž doufat v lepší zítřky. Všem třem děkuji za spojení.RIG : GM47-DZD, 980mW outANT : LW 34mruční klíč73!Zdeněk OK1DZDZdravím všechny,

dnes to bylo špatné.Dík všem za qso a příště NSL.

VY73! ok2pkt RomanZdravím všetkých,

prajem v roku 2020 hlavne pevné zdravie a dobrú zábavu s našim spoločný koníčkom.  Dnes podmienky v prvej etape naznačili, že v druhej to pôjde horšie a tak aj bolo. Nevadí, o týždeň sa to zlepší.

73, Stano OM8AQ

 Ahoj,

v příloze zasílám log cbr ze závodu CUC 06.ledna 2020. Dnes to byla strašná bída, signály slabé, a zanikaly v rachotu. Ve druhé části byl slyšet jako nitka jen Jarda OK1MKX. Závod MWC hodinu před CUC dneska úplný opak - silné signály - povedlo se přes mi 80 a některé stanice přes 100 QSO. Snad se ty podmínky  nějak zlepší. Díky za vyhodnocení, pozdrav všem závodníkům a těším se na další kolo.

Přeji hezký den


73


Tony OK1DOR


Zdravím závodníky,
jako pile-up stanice jsem si to tentokrát vůbec "neužil",stanice se
ztrácely v šumu, byl velký problém přijmout číslo QSO.
Tomu bude také odpovídat počet chyb. Musíme doufat že bude lépe.
Všem děkuji za zavolání, omlouvám se stanicím které jsem neslyšel, a
Petrovi WA za vyhodnocení.
73! a HNY 2020!
Jirka  OK2NAJ