Hezký večer přeji všem závodícím. Po deseti minutách jsem to vypnul. V těchto podmínkách je to ztráta času. Posílám tři spojení, ale jen pro kontrolu. Ani nevím zda jsem správně pobral číslo spojení. Děkuju za závod a vyhodnocovatelům za trpělivost. 73! Pepa OK1KAZdravim vsechny zavodniky,

tak dnes nam tu ionosferu zase vypnuli.... Slysel jsem jen OM a ke konci prvni etapy se jeste na stesti objevil pileup OK2EA. Skoda, ze OE/OK2OP uz v druhe etape nebyl slyset. Snad se nekdy dockame lepsich podminek

73 Jirka OK1OAPozdrav všem a dík pořadatelům,

   stále je to jen smutné počínání 73 TNX OK1USP  JosefPozdrav všem zejména těm, co jsem neslyšel. Dnes jsem myslil, že budu mít deník shodný s SJ6W, ale ani to ne. Slyšel jsem jen OK2E v obou etapách. Ale v druhé jsem volal merně. No a v té první nejsem jist, zda bylo moje. Ještě slabounce několik, asi 5 stanic, ale úniky byly takové, že se nedao udělat. Mé volání vyznívalo marně. No bude lépe. Na západě Evropy jsou s tím větrem na tom hůře.

Vy 72! Zdenek 1lzZdravím závodníky,


dnes tedy nic moc. Spojení pouze s OM stanicemi, ale také 2x s pile up stanicí.


Díky za vyhodnocení.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3S - 1W - WindomDnes veľmi zlé condx. Vo veľkých silách boli  iba stanice východne odo mňa - OM8AQ, OM8ON, OM3ZU.. V smere na OK okrem prvých minút  takmer nič, akurát nejakým zázrakom preliezol OK1FKD/Q.  Pileup som so štastím urobil v obidvoch etapách, ale bolo to len tak tak. Nedovolal som sa vôbec na Petra OM3PA, aj keď  v poslednej minúte to vyzeralo nádejne.

73, Milan OM2KI


Hrozné podmienky aj dnes, len DX stanice z východu a zo západu sa dali urobiť. a j to niektoré len s odretými ušami. Do 100km len OM4ANJ na ktorého skoro vidím.

Ostatné stanice z blízka ani s dvomi predzosilovačmi som nepočul.

73s Peter,OM3PAPár slov k CUCu 554, který jsem jel jako pile-up stanice.

K zařízení jsem se dostal někdy kolem 18. hod. a tak jsem se zapojil do MWC na 80-ti metrech. Tam to zpočátku nevypadalo špatně. Ale ke konci už podmínky slábly. Pak to ale vzalo rychlý konec a prakticky celý CUC to bylo hodně špatné. Alespoň trochu slušně procházely OM stanice, spíše ty vzdálenější. Dělal jsem co jsem mohl a předpokládám i nějaké chyby. Potěšil SJ6W, který zavolal v obou etapách. Celkem mám 42 spojení. Asi Vás tam bylo víc, ale mé schopnosti a používaná technika mají svou mez. Děkuji  všem za spojení a v příštích kolech naslyšenou. 

73 Víťa OK2EAZdravím všechny příznivce QRP.

Dneska nám podmínky teda moc nepřály. 

Chtěl bych Vás pozvat do OK QRP závodu,

který se koná již tuto neděli na 80m. 

Podmínky: http://okqrp.fud.cz/contests.html

VY 72 Josef OK1FKD/Q
Zdravím závodníkov,

V prílohe log zo závodu, dnes to celkom šlo

jednu chvíľočku sa mi spätil počítač, tak sa ospravedlňujem

keď som niekde prekazil spojenie

a vďaka za vyhodnotenie

73 Miro/om3zu


Dnes to nešlo,díky všem a 73!

ok2pkt RomanNa dnešní CUC je i komentář moc...

72 Jenda BND/QZdravím pretekárov aj vyhodnocovateľov,

tentoraz podmienky pre nás z „ďalekého východu“ umožnili nám byť výrazne počuteľnejší smerom na západ. Deje sa to len párkrát za rok v tomto ročnom období. Ďakujeme všetkým za spojenia.

73, Stano OM8AQKdo není spokojenej s málem, nedostane nic. A tak musím být se čtyřmi. Hi. Stano i Jaromír tu byli v síle přímo párové. Pavla IAG jsem se bohužel nedovolal. A pro kontrolu, report pro Pepu AY - 529 a tak se ho dovolat s pouhým wattíkem jednoduše nešlo. Ale máme naději, že příště to půjde lépe. Všem děkuji za spojení.RIG : GM47-DZD , 980mW outANT : LW 34mruční klíč 73!Zdeněk OK1DZD