Komentáře CUC558:Zdravim vsechny zavodniky, dnes jsem po par NZ i CUCech odjetych z chalupy musel do Prahy a bohuzel s tou mezi domy zapustenou antenou to nebylo nic moc - snad vzdy jsem pri volani vice stanic tahal za kratsi konec. Navic dost mistniho sumu. Jinak signaly silne, asi dobre podminky.
73 Jirka OK1OAAhoj, posielam denník z CUC558.
73, Vlado OM3CQDnes konečně dobré podmínky i rušení méně. Díky za spojení. Mrzí mě, že se nepodařilo spojení s OK2BND.
Rig; TS-850 -5W out,          
Ant: šikmý drát 40 m z 8 poschodí na strom.
Pavel OM3IAGHezký večer přeji závodnicím i závodníkům. Dnes byly u mě podmínky pod psa. Rušení, slabé signály a zmatky na pásmu.
Děkuju za závod a za vyhodnocení.
73! Pepa OK1KAPozdravení všem. Dnes vyrovnán osobní rekord. Měl jsem našlápnuto na víc, ale nějak se to ke konci zadrhlo.
 Naslyšenou zase za týden.
Vy72! Zdenek 1lzAhoj, v příloze deník CUC558
OK2CMZ 73 MartinZdravím závodníky, pěkný závod! Nepovedlo se mi ale najít Milana OM2KI. S Petrem 2WA spojení bez problémů v obou etapách - díky.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - Windom
zápis do TR4WDnes boli celkom dobré podmienky ale aj tak som sa ťažko dovolával a musel som čakať na poradie.Východ chodil dosť špatne ale ku koncu sa podmienky zlepšili. Nedovolal som sa na OM3CQ ani na OK2CMZ. Asi bola zatvorená železná brána.
73s Peter,OM3PAAhoj, v příloze zasílám deník cbr ze závodu CUC dne 16.březen 2020. Podmínky dnes výborné, snad se vylepší i počet QSO Hi. Musím se asi víc snažit. Pozdrav všem závodníkům a díky za vyhodnocení .
Hezký den a NSL v dalším kole.
73 Tony OK1DORZdravím závodníkov, dnes dobré podmienky,vďaka všetkým za spojenia a /Q staniciam za trpezlivosť hi vďaka za vyhodnotenie a o týždeň dopočutia
73 Miro/om3zuHello attached please find log for CUC558
73 de Sten
From: Slavo OM0AS ahoj, posielam dennikAhoj, v tomto kole jsem si to krásně užil - zastupoval jsem na poslední chvíli za OK2KI, pak jsem během chvilky musel překonfigurovat PC protože jsem začala stavět špičkové Tinykeyery pro kluky z našeho klubu OK2KOS a stávající drivery se přeinstalovaly novými a už mi staré zapojení přes USB převodník nejelo. Ve výsledku mám spuštěný skvělý Tinykeyer TR4W a N1MM a skvěle jsem si užil svižnou CW. V přiložených obrázcích je mé pracoviště , detailní popis Tinykeyeru ( = je to vlastně klon Winkeyeru info na http://www.ok1rr.com/index.php/13-news/123-the-tinykeyer , díky OK1RR ), log a CUL.
Díky všem za QSo a NSL v etéru,
73, Petr OK2WA
 RIG FT950, 100W, ATT -6dB, RFLT 3KHz, CW band with 400Hz, ANT Delta loop 86m, log TR4W, TinykeyerDěkuji za závod a vyhodnocení
Radek OK1DEP Ahoj všem, dnes odpadla zkouška kapely, tak jsem mohl konečně odjet závod. Podmínky byly v první etapě  celkem fajn, v druhé to bylo horší.
Děkuji moc za qso a za vyhodnocení.
Přeji všem hodně zdraví .
72 + PZ   Láďa  OK2BLDTak dnes jsem marně hledal pajlapovku. Holt to je tak když někdo nezaregistruje změnu... A to se mi WA zdál nějakej silnej. Hi. Podařilo se spojení s Rolfem SM6IQD z Torslandy poblíž Goteborgu. Je to od nás asi tisíc kilometrů .  Na stránce jeho radioklubu SK6AW jsou manuály k profi zařízením.
Všem děkuji za spojení.
RIG : GM47-DZD, 980mW out
ANT : LW 34 m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJBýt “uzemněný” je na prd (being grounded sucks - říkají Angličané). Ještě, že stále existuje HAM-radio.
PZJ/72! Jarda OK1MKXAhoj všem"" dneska si se mnou zahrála větrná příroda - u svodu anteny - žebříčku - se přetrhl jeden (potvora) drát a tak moje vrchní velení - Franta - doladil svislý kus drátu  (cca 10m) ze  žebříčku a ejhle šlo to..
Díky všem za QSO                                                                                                         Zdenka 5yl - 2bbi73, Stano OM8AQPozdrav všem závodníkum a dík Jirkovi za vyhodnocení. Zdá se, že moje výměna příliš krátkého dlouhého drátu za OCF dipól byla krok správným směrem. Slyším a snad jsem i trochu líp slyšet. A ovšem i ionosféra nám včera byla příznivě nakloněna. Jen toho rušení kdyby nebylo tolik.
73 Petr OK1LIXAhoj všetkým, ospravedlňujem sa všetkým, ktorí ma márne hľadali pajlapovať  v aktuálnom kole CUC a možno zostali trochu prekvapení.  Situácia okolo koronavírusu mi v práci spôsobuje situácie, ktoré neviem ovplyvniť a tentokrát som musel účasť v CUCe na  poslednú chvíľu zrušiť.  Petr OK2WA situáciu našťastie promptne vyriešil  a odbehol pileup namiesto mňa (TNX). Možno nie je na škodu tesne pred závodom skontrolovať webové stránky, že kto ide pileup a kto je za 3 body, hi. Tak snáď dopočutia v budúcom kole. 73, Milan OM2KI