Komentáře CUC561:Zdravim vsechny zavodniky, dnes se me po dlouhe dobe postestilo vysilat z meho lepsiho QTH u Turnova. Signaly byly silne a ciste vcetne Q stanic. Na CQ me to ale moc nechodilo a tak jsem dost ladil a bohuzel ani v tomto super QTH jsem nenarazil na SJ6W a SM6IQD - skoda.
73 Jirka OK1OADěkuji za závod a a vyhodnocení
Radek OK1DEPAhoj, dost těžko jsem se prosazoval s 1W ale o tom ta zábava je, HI. Signály krásně silné, všichni bouřili a S metr jen lítal. Na příští týden si nachystám oživení - odjedu to papír a tužka s Tinykeyerem a mým oblíbeným Vibroplexem - to abych si zopakoval ten fajn klapací zvuk překlápěné dvojčinné pastičky a jambické klíčování. Přidá se někdo další ?
 73, Petr OK2WA
RIG FT817, 1W,
ANT Delta loop 86m, log TR4WAhoj, posielam denník z CUC561.
73, Vlado OM3CQZdravím všechny závodící. V prvním kole byly podmínky lepší, ve druhém se to rapidně zhoršilo. Rušení jsem měl po celou dobu závodu. Děkuji za závod a za jeho vyhodnocení. 73 Pepa OK1KAPozdravení všem. Tak po dobrém začátku zhoršující tenedence. Ještě se mi nestalo neuhlídat hodiny. Ke konci první etapy jsem neuhlídal čas a nestihl tak pileupovou stanici. Pět bodů je bolestivá ztráta.
72! Zdenek 1lzahoj posielam dennik z preteku
73 slavo OM0ASAhoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení.Všem přeji krásný svatý týden, Hlavně bez viru.
72 + PZ Láďa OK2BLDAhoj ,v příloze denik CUC561 OK2CMZ
 73 MartinPodmienky v dnešnej etape boli veľmi dobré aj QRPP stanice išli až s 9. V druhej časti etapy som mal problém s lokálnym rušením,takže som si dával opakovať report viac krát. Nie som si istý či v druhej etape som prijal dobré číslo od Petra OK2BTK.Občas volali viaceré stanice a dával som prednosť QRPP staniciam a samozrejme Zdenka OK5YL mala prednosť.Potom bola pauzal na 3x CQ nezavolal nikto.Tiež bola dobrá účasť a tak som nemal čas odskočiť z frekvencie na MIlana OK1IF. Ani Josef OK1USP nezavolal v CUCe hoci predtým v WC mi dal bod.
Všetkých srdečne zdravím a držte sa
Peter,OM3PAZdravím závodnice a závodníky, dnes dobré podmínky, zatím můj nejlepší výsledek v kategorii VLP. Spojení s Petrem v roli pile up stanice bez problémů v obou etapách. Povedlo spojení v obou etapách,  s VLP kolegy Petrem WA, Jendou BND i Pepou FKD - díky. Na Zdenka DZD jsem se bohužel nedovolal - příště. Díky všem za pěkný závod a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - Windom TR4WZdravím, v prílohe log z dnešného CUC vďaka za spojenia a vyhodnotenie
73 Miro/om3zu73 / 88 ! Nika OM8KW -- S pozdravom, Veronika BenczeováI když se mi podařilo udělat dvacet tři spojení, podmínky u mne nijak slavný nebyly. Ani tentokrát jsem nenašel Zdenu nebo Niku. Tak snad příště. Všem děkuji za spojení. RIG : GM47-DZD  , 980mW out 
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZD
PS. Prosím Zdenu o  popis a schéma anténního členu. DíkyZdravím všechny závodníky a v příloze posílám deník z dnešního závodu.Díky všem za qso,ok1dor navíc za přelomové a těším se nsl v příštím kole.
73! ok2pkt RomanAhoj, v příloze  posílám log cbr ze závodu CUC 06.duben.2020. Podmínky byly dobré, menší rušení. Díky za vyhodnocení, přeji všem hezkou jarní pohodu, klid a těším se naslyšenou v příštím kole.  Hezký den
73 Tony OK1dorZdravím vás všechny a přeji krásné Velikonoce.

723! Vašek OK1DCS
Pracuji z chaty se spadlou anténou a mám k použití nově resiscutovaný historický notebook....Ponorková nemoc na spadnutí.
PZ Jarda OK1MKX