Komentáře CUC567:


Zdravim vsechny zavodniky, dnes u me zejmena v druhe etape horsi podminky, nekolikrat jsem musel opakovat nr, ale jinak asi slusna ucast. Nektere OM stanice v druhe pulce velmi zeslabnuly, a tak i vyjimecne chybi v logu.
73 Jirka OK1OA
PS.: PILEUP v CUC 568 potvrzuji a uz se tesimHezký večer přeji všem závodícím. Podmínky u mě nestály za nic, slabé signály a silné úniky. Chtělo by to zapršet. Děkuji za závod a za jeho vyhodnocení.
73! Pepa OK1KAZdravím závodnice a závodníky, dnes trochu s problémy hlavně ve druhé etapě, kdy mi při spojení s Romanem v roli pile up stanice zkolabovala baterka v klávesnici. Zbytek závodu pak papír a tužka a málem dvoják s Pepou FKD (sri).
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


Ahoj všetkým, dnes mi condx absolútne nesadli. Ani v CUC, ani v MWC predtým. Bolo dosť zúfalé sledovať, ako ma prebíjali úplne všetci, vrátane /Q. Nech som volal na  kohokoľvek. Keď som na prelome etáp 6 minút nespravil ani jedno QSO, tak som to zabalil. Nevadí, nie vždy je to optimálne.  73, Milan OM2KIZdravím závodnikov, v prílohe log, vďaka za vyhodnotenie dopočutia o týždeň vy 73 Miro/om3zuAhoj, posielam log z CUC_566. 73 ! VladoŽádná sláva. Horko, těžko, sedmnáct spojení. Bohužel ve čtyřicáté druhé minutě jsem s někým pracoval ale bohužel nevím s kým. Václav DCS měl větší páru a tak se dešifrace nepovedla. Snad to příště vyjde.  Všem děkuji za spojení.
RIG : GM47-DZD  , 980mW out
ANT : LW 34m  ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDZdravím závodníky a děkuji všem kteří mě jako pile up zavolali. Předpokládal jsem více stanic,možná jsem byl slabě slyšet(KX3+LW42m),možná jsem se naladil trochu výše než obvykle pile up bývá,tak mě všichni nenašli. Já jsem dobře slyšel i /Q stanice,několikrát se ale vytvořily skrumáže "těch silných"a to bylo čitelné hůře. Příště se těším nsl v dalším kole.
VY73!  ok2pkt RomanAhoj, v příloze  zasílám log cbr ze závodu CUC 18.květen 2020. Díky za vyhodnocení, pozdrav všem závodníkům a naslyšenou  v dalším kole.
Hezký den
73 Tony OK1DORAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJ73 / 88 ! Nika OM8KW -- S pozdravom, Veronika Benczeová