Komentáře CUC568:

Hello

A little better grounding to my antenna tonight. OK2EA was strong in Sweden (Westcoast) but with some QSB. Heard other stns but much weaker and I could not work them unfortunately.
best 73 de Sten /SJ6WDěkuji za vyhodnocení a závod
73 Radek OK1DEPZdravim vsechny zavodniky, dnes v roli pileup. Bohuzel jsem se musel vratit do Prahy a tak se omlouvam tomu, kdo se nedovolal - mam tady lokalni sum, asi z telefonnich vedeni po kterych beha DSL a VDSL. Na 3,5MHz me s SSB sirkou pasma ukazuje Smetr S8, 100Hz externi filtr k FT857D to sice stahne, ale pro horsi podminky a QRPP to neni. Mozna bylo dnes i trochu mene stanic a tak posledni minuty bylo mnoho CQ bez odpovedi. NSL priste.
73 Jirka OK1OAAhoj, posielam log z CUC_568. 73 ! VladoPodobne ako včera v NZ, ani dnes mi nevyšiel záver. Nedovolal som sa na bonusového OK2LF a už som nestihol spraviť do konca žiadne QSO.
73, Milan OM2KIAhoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení závodu.Dnes bylo asi hodně bouřek, naštěstí Ostravě se vyhnuly.
72 + PZ Láďa OK2BLDNeskorý začiatok sa odrazil na mojom výsledku. DPC/NSL budúci pondelok.
OM5RWZdravím závodnice a závodníky, dnes pěkný závod, akorát ve druhé etapě šly podmínky dolů. Dnes sem neměl štěstí na VLP stanice (jen OK1FII a OM5RW).
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - WindomZdravím závodníkov, podmienky dnes nič moc vďaka za spojenia a vyhodnotenie
73 Miro/om3zuMal som dosť QRN tu už aj v MWC a silný útlm na 80m, preto som mal problém aj s QRPP stanicami.Pile up stanicu som nenašiel, obetoval som tomu dosť času.Asi bol Jirka QRL.
73s Peter,OM3PAAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJAhoj, v příloze posílám cbr log ze závodu CUC 25.květen 2020. Dneska šly CONDX  na 80 m rapidně dolů. V předchozím OK1MWC testu to bouralo jak na 40m tak i na 80 m.Snad se to udrží. Díky za vyhodnocení, pozdravy všem závodníkům a naslyšenou v dalším kole. Hezký den
73 Tony OK1DOR