Komentáře CUC570:


Hello A little better grounding to my antenna tonight. OK2EA was strong in Sweden (Westcoast) but with some QSB. Heard other stns but much weaker and I could not work them unfortunately. best 73 de Sten /SJ6WHezký večer přeji všem závodícím. Podmínky u mě nestály za nic. Bouřkové rušení a velké úniky a ještě rušení od telefonních a elektrických drátů. Děkuji za závod a za jeho vyhodnocení.
Pepa OK1KAV dnešnom kole to bolo o QRN , u nás sila S9 , pozapínal som všetky možné filtre ale aj tak som sa musel niekoľko krát pýtať na report.Ešte svietilo slnko ale búrka sa blížila zo severu.Uvidíme čo to urobí s aktivitou na 160m CW.Spojenie s OK2WA/mm sa nepodarilo aj keď som ho začul krátko pred koncom preteku-škoda Petre, peknú dovolenku.
73s Peter,OM3PAZdravím závodnice a závodníky, dnes opět špatné podmínky, hlavně ke konci 2. etapy. Spojení s Petrem BTK nám překazili nedočkavci, jeho číslo jsem ještě pobral, ale nevím, zda přijal i můj kód. Petra WA/mm jsem zkoušel několikrát, ale s 1W to prostě nešlo. Díky všem za pěkný závod.
PZ + 72 Láďa OK1LO/QZdravim vsechny zavodniky. Dnes celkem slusne podminky, signaly docela silne, bez QRN jen to na moji antenu vubec nesednulo. V duelech jsem byl vzdy druhy a na CQ minimum. Tak snad priste bude lepe
73 Jirka OK1OAAhoj všetkým, dnes na pásme  strašné QRN. Na IC7610 som pozapínal čo sa dalo, tak aspoň niečo som počul, ale asi sa nevyhnem nejakým chybám. Dovolávanie sa na OK1 je celkovo v posledných dňoch úplné utrpenie. Nie je šanca sa z OM dovolať na prvé zavolanie, ak volá ešte niekto iný. 
73, Milan OM2KI
První čtvrthodina se mi zdála lepší. Už to vypadalo na slušnej výsledek ale to bylo vše. Nedovolal jsem se ani Zdeny. Všem děkuji ze spojení.
RIG : GM47-DZD , 980mW out
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDZdravím závodníkov, v prílohe dnešný log dnes veľa QRN, ale zopar spojení sa podarilo, vďaka za nich a za vyhodnotenie
vy 73 Miro/om3zuZdravím závodníky, u mě dnes trochu menší QRN než bylo včera v NZ, ale o to větší úniky,kdy ve druhé etapě i blízké stanice (ok2lf) během relace padaly až na nulu.Podařilo se (doufám) přelomové spojení s ok1ay-díky.Pile up se dal dělat bez problémů.Myslím že pořadí ve výsledkové listině bude tentokrát hodně vyrovnané.Zajímavý závod,dík za spojení i hodnocení a těším se za týden nsl.
vy 73! ok2pkt RomanDnešní podmínky nechápu. Jakýsi chrčivý šum, slyšel jsem přes něj jen několik stanic, ale udělat se mi podařilo jen málo z nich. Tedy celkem 6 (4x OK2 a 2x OM). Pileupový OK1DCS mne neslyšel a s tím dělávám qso pravidelně. A navíc ta snaha jít do houfu. Všechny stanice, co jsem slyšel, byly těsně kolem pileupového Vaška. Kdysi jsem přestal s komentáři, protože "Lidi nečtou". Horší je, že už ani neposlouchají a věří svému většímu výkonu a volají CQ i na probíhajícím spojení. I když tentokrát věřím, že se na tom podepsaly i podmínky.
72, Jenda 2BND/QAhoj všichni, jak vidím, podmínky CUC nebyly nijak příznivé (u mne špatné). Když k tomu přidáte moje vysílání vlastně na kus drátu a zdravotní potíže, tak jsem dospěla k závěru, že deník nepošlu z důvodu možných chyb a tak poškození stanic. Třebaže jsem byla 3bodová stanice, každé QSO jsem musela dolovat. Nevím jak je možné, ale potěšilo QSO s Petrem  OK2WA/mm.  Tak se těším za lepších podmínek nsl.             
VY 73   Zdenka ok5yl - 2 bbiZdravím všechny příznivce CUCU, Děkuji za spojení. Bylo to náročné, velice houpavé podmínky a velké QRN. Dělal jsem co jsem mohl Hi. Tak promiňte případné chyby. Potěšilo mě spojení s Petrem OK2WA/mm. Přeji šťastnou plavbu. Mějte se všichni krásně a na slyšenou příště se těší
Vašek OK1DCS 72!Ahoj, zdravim vsechny cucaky a dekuji za spojeni v zavode. Tady bylo qrm ve spickach az plus 20dB, co jsem slysel to jsem udelal. RIG IC 706, ant cca 20m ocelove lano, uzemneny tuner do kylu. Nase lod M/S La Grace a pak fotky z ostrova Ponza, kde dnes kotvime a nakonec stanoviste radioperatora na lodi.
Ze servisni mise zdravi
Petr, OK2WA/MM.
PS byvam v 9. rano na 14.320. wa