Komentáře CUC572:


Děkuji za závod a vyhodnocení
Radek OK1DEPAhoj, posielam log z CUC 572. Vďaka za vyhodnotenie.
73, VladoZdravim vsechny zavodniky, dnes pro me asi horsi podminky, nebo jsem mel zase vice local QRM. Na CQ skoro nic a stanice, ktere jsem sice slysel a napoprve se nedovolal jsem pak vubec nenacházel
73 Jirka OK1OAAhoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení závodu. V druhé etapě šly podmínky hodně dolů.Pásmo hodně v šumu.
72 + PZ  Láďa OK2BLDHezký večer přeji všem závodníkům a závodnicím. Po delší odmlce jsem vyhnal pavouky ze stanice a také jsem zjistil že mám asi prodřený koax od antény. S poryvy větru mě poletovalo PSV a kolísal příjem. První polovina závodu ještě ušla, ale druhá nebyla nic moc. Děkuju za závod a za jeho vyhodnocení.
73 Pepa OK1KAAhoj závodníci, v tomto kole byly některé stanice dost silné ( OK2BTK ) a jiné, obvykle silné, zase u mně tak tak čitelné ( OK1DCS ). To dalo závodu trochu jiný, neobvyklý nádech, musel jsem jinak poslouchat, skvělé. Děkuji všem za pěkný závod,
73, Petr OK2WA RIG FT 817, 1W,
ANT Delta loop 86m, log TR4WDnes som nestihol prísť včas na CUC, bol som v klube na pracovnej brigáde,tak som rozdal pár bodov v druhej etape.Byť zvýhodnená stanica je veľká výhoda ,tak ju využijem.
73s Peter,OM3PAZdravím závodníky, dnes pěkný a svižný závod. Petr v roli pile up stanice měl dobré uši a spojení se povedlo v obou etapách. Spojení s Jendou 2BND/Q bylo  ve druhé etapě již na hraně slyšitelnosti, ale nakonec se to povedlo - díky. Díky za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - Windom
Zápis do TR4WAhoj ,v prilohe posielam dennik cuc572
Slavo OM0ASAhoj všetkým, dnes to išlo pekne, konečne sa všetci netlačili okolo 3540 a stanice boli roztiahnuté do cca 3547. Podarilo sa  celkom dosť bonusových staníc, takže som s celkovým výsledkom spokojný.
73, Milan OM2KIAhoj, posielam log. FT817, 1W, V-dipole.
73s MiroOpět žádná sláva. Asi se budu muset přestěhovat do nějakého lepšího qth kde to bude i lépe chodit. Všem děkuji za spojení.
RIG : FT890, naučil jsem jí dávat 1W out
ANT : LW 34m ruční klíč  
73! Zdeněk OK1DZD72, Jenda 2BND/Q73 / 88 ! Nika OM8KW -- S pozdravom, Veronika BenczeováDobrý den, v příloze zasílám log cbr ze závodu CUC dne 22.červen 2020. Díky za vyhodnocení , pozdravy všem závodníkům a naslyšenou v dalším kole,
Hezký den
73 Tony OK1DORZdravím závodníkov, v prílohe denník, dnes slabé podmienky prelomové QSO s Jaromírom OM8ON
vďaka za spojenia a vyhodnotenie
73 Miro/om3zuZdravím všechny,
Dnes byla dost velká úroveň QRN, ale signály celkem silné,tak se daly přečíst.Pileup ok2btk jel výborně a byl tady ve velké síle. Dík všem za spojení, ok2op za hodnocení a těším se nsl příště.
VY73! ok2pkt RomanVšem děkuji za spojení a vyhodnocovatelům za jejich práci pro nás. Z Q stanic Vladimír OK1FII i Jenda OK2BND u mne byli na hranici toho, co jde ještě rozlišit v šumu, Petr OK2WA v pěkné síle signálu. Chvílemi opakované volání bez odezvy a občas skrumáž více signálů, jak už to bývá. 
Těším se na příště - ať se Vám vše daří - NSL - Petr OK2BTK.Ahoj, v příloze posílám log nr. 572. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJ  Opět žádná sláva. Asi se budu muset přestěhovat do nějakého lepšího qth kde to bude i lépe chodit. Všem děkuji za spojení. RIG : FT890, naučil jsem jí dávat 1W out ANT : LW 34m ruční klíč   73!Zdeněk OK1DZD "   " "   Tak nevím co se stane když jsem zapomněl do deníku napsat DZD/Q a v závodě jsem DZD/Q dával. To ty chudáci, protistanice přijdou o body?  Tak prosím o dodatek komentáře,  že se všem omlouvám. Zdeněk DZD " "" "

Pozn. OK2OP, Zdeňku opravím, 73 J.