Komentáře CUC581:

Děkuji za závod a vyhodnocení
Radek OK1DEP



Zdravim vsechny zavodniky, dnes sice opet z meho lepsiho QTH, ale ani to na to nevypadalo. Na CQ minimum, musel jsem stale hledat a i Q stanic malo, jen ve druhe etape 2x
73 Jirka OK1OA



Ahoj, posielam log z CUC_581. Vďaka za vyhodnotenie.
73! Vlado OM3CQ



Zdravím všechny zúčastněné, dnes z Makova, žádné rušení podmínky výborné, jen na cq jsem se moc nechytal, ale dovolali se i Qčkové stanice . Mám radost z 1DZD i 2BND podlouhé době. Rig: stará TS 850 a FD4.
73 Pavel om3iag



Ahoj všem , děkuji za qso a za vyhodnocení závodu. Dnes i přes zašuměné  pásmo  signály celkem pronikaly , až jsem se divil jak to šlo. nsl příště
72 + PZ   Láďa OK2BLD Ostrava



Dnes v roli pileup stanice. Bylo to jakési divné. Asi i moje chyba, že jsem se v prvním kole naladil příliš vysoko (3.546), kde mě někteří nenašli. V druhém kole jsem šel trochu dolů (3.540) a bylo to lepší. Jenže za posledních 5 minut jen jedno spojení. Pokud by tento závod měl sloužit jako trénink pileupu, musel by mít ne dvě etapy, ale šest po 5-ti minutách. To by se mě líbilo. Děkuji všem za spojení a příště nsl.
Víťa OK2EA



Ahoj, v příloze deník 73 Martin



Zdravím všetkých, posielam LOG z dnešného kola. Nebolo to nič moc, posledných 5 min  iba jedno QSO. Pileup v budúcom kole potvrdzujem.
  73, Milan OM2KI



První čtvrthodina nic moc. Ať jsem kroutil knoflíkem na jednu nebo na druhou stranu, pajlapovku né a né nalézt. V závěru jsem se těšil na devatenácté spojení s Pepou AY ale ten už se loučil s Václavem DCS...  A to bylo do konce ještě dvacet vteřin. Příště to snad vyjde. Všem děkuji za spojení.
RIG : FT890, 1W out
ANT : LW 34m
ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZD



Zdravím závodníkov, dnes pod náporom okolitej búrky vďaka za spojenia a dopočutia nabudúce 73 Miro OM3ZU



Dobrý den, v příloze zasílám log CBR ze závodu CUC 24.srpen 2020. Dík za vyhodnocení, pozdrav všem závodníkům  a naslyšenou v dalším kole.
Hezký den.
73 Tony OK1DOR



Zdravím závodníky a posílám deník z cuc 581.Zdálo se mi, že dost kolísaly podmínky,ale celkem to šlo dobře.Díky všem za QSO, ok2bdf za hodnocení a těším se za týden NSL.
VY73! ok2pkt Roman



Podmínky zajímavé. Málo mi to šlo na OM, obvyklé to není. Nevadí, třeba se bude příště lépe dařit.
72 Jenda 2BND/Q



Ahoj, v příloze posílám log nr.581. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJ



Zdravím všetkých, dnes boli podmienky zvláštne. Podľa ionogramu to od nás z východu smerom na západ malo byť špatné (aktívna vrstva Es až do 5,5 MHz), ale na podiv to chodilo. Aj cez rušenie z búrok na strednom Slovensku.
73, Stano OM8AQ