Komentáře CUC590:


Ahoj, v příloze deník.
73 MartinAhoj Petr, posielam denník z CUC_590. Vďaka za vyhodnotenie.
73, Vlado, OM3CQZdravim vsechny zavodniky. Dnes hezky zavod, jen na vychod OM to trochu hur chodilo.
 NSL za tyden Jirka OK1OAAhoj ,v prilohe posielam dennik cuc590,vďaka za vyhodnotenie
73 Slavo OM0ASZdravím závodníkov, log v prílohe, vďaka za vyhodnotenie a spojenia dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUZdravím závodníky,  svižný závod, ke konci úniky, ale šlo to.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q     Pozdrav všem a dík pořadatelům! U mne se to moc nemění a tak aspoň přání pevného zdraví v této nečekaně prazvláštní době. TNX
73 OK1USP  JosefAhoj, dnes v pohodovém tempíčku, nic divokého :-) Mám jeden nápad jak osalvit kolo 600 - a to překonat 100 bodů. Myslím, že se to nikomu ještě nepodařilo. Je na to potřeba dohromady za dvě etapy a vycházím z CUC 589 ( 41 stanic )
QSO VLP 19 stn 44 b
QSO VLP zvýhodněné 3stn 18 b
QSO QRP 7 28 b
QSO 2 liga 12 24 b
Pileup STN nelze počítat ( stovka bez pileup pozice to si myslím že ve sprintu nepůjde ) Body za log 3 b Celkem v ideálním případě 117 bodů, takže stovka by šla? Co na to OK1IF, neodjedeš slavnostní stovkovou šestistovku ? Půjdeme do toho ?
73, OK2WA RIG FT950, 5W ANT Delta Loop, ATT OFF, RFLT 3kHz, DSP400Hz, TR4W, Tinykeyer. *
Petr Gregor, OK2WAPozdravení všem. Dnes celkem dobré. Místy silné místní rušení, ale jen asi ve dvou spojeních mi udělalo problémy. Chvilkové úniky z 58 na 53.
72! a naslyšenou zase v pondělí. Zdenek 1lzDnes jako pile-up stanice. Bylo to fajne vždy v prvních 10 minutách každé etapy. Zbytek času už nebyly stanice. Dnes jsem si uvědomil, že v porovnání s dobou pár let zpět se zvedla úroveň operátorů. Určitě je to používáním PC. Ptal se mě kolega radioamatér: spoustu roků jsem se učil klíčovat pastičkou, snad už to trochu umím a teď ji mám zahodit? Moje odpověď: v závodech ano.   Tentokrát mne zaskočila změna času, protože jsem si ji uvědomil se zpožděním. Takže se mi 1.etapa značně zkrátila. A to se mi v ní povedlo udělat 7 qso! Ve 2.et. to pak bylo veselejší. Takže celkem 18 qso.  Z toho 12 po vyhledání a 6 na CQ. Po dlouhé době nebylo to QRN a chrčení. Tak už se těším na další kolo CUCu.
72 Jenda 2BND/QDnes o něco lepší výsledek. Ale pořád mám poměrně velké časové prodlevy, čtyři, pět minut. Bude to chtít více píle. Zvýhodněné stanice jsem nenašel, z OM pouze PA a AQ. Pavla IAG jsem nedohonil. Po delší době to vyšlo s Jendou BND. Hodnocení podmínek nechám na ostatních. Všem děkuji za spojení.
RIG : FT890,  1W out
ANT : LW 34m
ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZD


Ahoj, v příloze posílám cbr log ze závodu CUC 26.říjen 2020 . Podmínky se pomalu vylepšují, snad to vydrží. Díky za vyhodnocení a pozdrav všem závodníkům. Přeji hezký den a naslyšenou v dalším kole.
73 Tony OK1DORZdravím všetkých, dnes si z nás vrstva Es urobila srandu. Celkovo to išlo fajn. Vďaka za vyhodnotenie a dopočutia.
73, Stano OM8AQPozdrav závodníkům
Celkem se dařilo. Podmínky se dost měnily,na začátku i trochu zmatek-dělal jsem první spojení s ok1dzd,který mě o pár minut později volal znovu,tak nevím kde se stala chyba,Peterovi OM3PA jsem předal číslo asi až na čtvrtý pokus.....,ok1osa jsem chvíli naháněl,než mě zavolal sám,ale jinak sranda jako vždy.Dík všem za spojení i hodnocení a těším se nsl příští týden.
VY73! ok2pkt RomanAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJ