Komentáře CUC593:


Ahoj, v příloze deník
73 MartinDěkuji za závod a vyhodnocení Radek OK1DEPAhoj Petr, posielam denník z CUC 593. Vďaka za vyhodnotenie.
73, Vlado, om3cqAhoj, po OK/OM Dx contestu jsem měl dnes odpoledne absťák :-). Signály pěkné, silné, bez problému. Děkuji všem za pěkná spojení. Krásný závod je ten náš CUC, HI.
73, WA RIG FT950, 5W, ATT -6dB, RFLT 3kHz, DSP 400Hz, ANT Delta loop, log TR4W a Tinykyer.
*Petr Gregor, OK2WA*Zdravim vsechny zavodniky, dnes slusne podminky, jen jsem mel trochu smulu s dovolavanim a na CQ toho taky moc neprislo. V druhe etape jsem malem neudelal pileup OM3IAG, parkrat jsem byl pretlacen i Q stanicemi a na konci byla kolem jeho kmitoctu takova tlacenice, ze jsem myslel, ze QSO ani nevyjde. Pokud jsem se i ja zaslouzil o ruseni pileup, tak se omlouvam, ale kdyz tam nekdo daval CQ, tak jsem volal aniz bych vedel, ze jde o pileup kmitocet.
73 Jirka OK1OAZdravím závodníky, dnes kupodivu relativně dobré podmínky. V první etapě se mi nepovedlo najít pile up stanici, ale i tak dobrý výsledek. Ze zvýhodněných stanic se mi povedlo najít jen 2PKT v obou etapách. Díky za pěkný závod a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/QPozdravení všem. Dnes to bylo lepší, ale klíč mne neposlouchal. Lépe, prsty na pákách byly pomelé a tuhé. Omluva všem za ty překlepy. Po dlouhé době s OK1DCS přelomové spojení. Díky.
 Vy 72! a zase za týden. Zdenek 1lzahoj,v prilohe posielam dennik cuc593,ďakujem za vyhodnotenie a dopočutia v ďalšom kole,
73 Slavo OM0ASAhoj Petr,
 posielam denník z CUC 593.  Vďaka za vyhodnotenie.
73, Vlado, om3cq

P.S: Ahoj Vlado, vyhodnocuje Jirka 2OP, Hi.Ahoj, v přííloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJ     Přišel jsem pozdě a to maso, které se teď provozuje mě docela vadí.
    OK1 USP  JosefDekuji vsem za QSO. Dneska SUPER podminky.
VY 72 Josef OK1FKD/QV příloze zasílám  dením ze závodu CUC 16.listopad 2020.. Díky za vyhodnocení, pozdrav všem závodníkům a naslyšenou v příštím kole.
Hezký den.
73 Tony OK1DORZdravím všechny účastníky dnešního CUCu, podmínky byly nějaké divné, ale celkem se dalo.
73 PavelZdravím závodníkov, párkrát mela na jednom kmitočte, ale tá sa za chvíľu stratila dnes vyzerali byť oveľa lepšie podmienky ako minule, i keď /Q stanice išli dnes u mňa slabšie ako obvykle a FKD/Q som mal na hranici počuteľnosti (asi uši po OKOMDX hi) Vďaka za spojenia a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUDnes se mi zdály docela dobré podmínky. Asi se ionosféra "propálila" předchozím OK-OM DX Contestem.
72 Jenda 2BND/QDocela to chodilo. Ve včerejším HOT Party byla osmdesátka prachbídná a tak jsem měl obavy, že to postihne i CUC. Naštěstí tomu tak nebylo. Mám devatenáct spojení ale Pavla IAG, co by pajlapovku, pouze jednou a s velkým štěstím neb jsem se na něj dobejval asi pět minut. Hi. No, místo to bude zase to poslední. Všem děkuji za spojení.
RIG : GM47-DZD , 980mW out ANT :  LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDZdravím závodníky
Dnes u mě podmínky v první etapě dobré, ve druhé už to nebylo ono. Dík všem za qso, hodnotitelům i za hodnocení a těším se příště nsl.
vy 73! ok2pkt Roman73, Stano OM8AQ