CUC596...... 7. 12. 2020
vyhodnocuje ok1lz

Vyhodnocuje OK1LZ, poslední aktualizace 8. prosince 2020 v 19:00
The contest is evaluating by OK1LZ, last updated at December 8, 2020 at 7.00 PM


Tak to dnešní trápení nyní nebudu hodnotit. Necháme si to na středu.

Podmínky byly skutečně zoufalé a jen pár jedinců se do závodu zapojilo. Někteří sice chtěli bojovat, ale sluchátka byla na české a slovenské stanice imunní. Situace se při těchto podmínkách stává pro další existenci téměř neudržitelná. Proto jsme se rozhodli k tomu, že změníme podmínky závodu i přes to, že jsme i přes zimní nepřízeň ionosféry vydrželi tolik let.

Čtěte pozorně, i kyž je to delší. Na vás záleží příští podoba CUC.

Návrh na změnu podmínek:

Chceme i nadéle zachovat, že se jedná o krátodobý závod v modu Sprint a závod pro kategorie QRP a QRPP. Věříme, že je to příní všech dosavadních příznivců. Změnit chceme termín závodu tak, abychom mohli reagovat na aktuální podmínky šíření.

Přesunutí před MWC je dost problém pro ty, kteří by nestíhali pro zaměstnání tento čas. Zbývá nám tedy ten tradiční pondělní termín přesunout na jiný pracovní den. Taková změna by do budoucna byla trvalá s tím, že bychom mohli závod v zimních měsících posunout o hodinu, nebo hodinu a půl dolů a v létě jet jak jsme zvyklí.  Rozhodnutí nechceme udělat bez vašich názorů . Takže náš návrh zní takto: V příštím kole Prosím každý pošlete komentář s tím, který den by vám nejlépa vyhovoval.V podstatě se jedná o úterý až pátek. (Sobota velké závody a neděle NZ). Prosím, komentář pošlete i pokud nepojedete toto kolo.

CUC 597bychom s velkým zapřením odjeli postaru.  Po vyhodnocení CUC597 se vyhodnocovatelé dohodnou na dalším a podle toho změníme podmínky.CUC 598 bychom možná museli ještě přetrpět, ale CUC599  by byl již v novém termínu.

První kolo po novém roce bude jubilejní 600. Úcast v roli pileup stanice přislíbil Milan OK1IF.Stanic celkem/Stations in total 17
Došlých deníků/Amount of  received logs 17
Vyhodnocených spojení/Evaluated QSOs 65
Závodní potenciál/Contest potential value ( see contest rules ) 1,200
 


Celkové vyhodnocení

Komentáře

Tabulka ACP


Jak na CUC 596 - 7.12.2020
Pileup pojede OK2PKT