Komentáře CUC599:


Zdravím závodníky, dnes to docela ušlo. Přeji všem hodně zdraví, štěstí a pěkných chvilek u rádia v příštím roce.
PZ + 72 Láďa OK1LO/QZdravim vsechny zavodniky, dnes se me diky svatkum postestilo vysilat z chalupy a tudiz jsem s vysledkem daleko spokojenejsi. Slysel jsem i SJ6W, ale bohuzel s 5W jsem se nedovolal. V druhe etape podminky sly trochu dolu, ale i tak to celkem chodilo. Preji vsem vse nejlepsi a hlavne zdravi.
NSL a 73 Jirka OK1OAPozdrav všem a do roku 2021 jen samé dobré dny.
Vy 72 Zdenek 1lzZdravím a přeji všem do r.2021 pevné zdraví, štěstí a co nejlepší podmínky šíření. Dnes, alespoň na mé straně, zase bída . Jen OK1DCS stabilní signál a OK1AY dobrý, jako vždy. Potěšil OK1DZD a to 2x.
Vy  73 a HNY    Pavel om3iagHezký nový rok a budu se těšit v příštím roce nsl. Jen snad nebudou dělat stn vice jak minutu po konci závodu QSO, tak jak jsem slyšel dnes. Vždyť je to jen zábava.
Petr OK1NSahoj,v prilohe posielam dennik 599,vďaka za vyhodnotenie ,podmienky na hranici počutelnosti, zvlášť OM stanice,ďakujem všetkým za qso a prajem všetko dobré v novom roku,,,
Slavo OM0AS   Ahoj. Zasílám log z dnešního CUC. HNY
73 Milan OK2BCFDocela to šlo. Až na to, že jsem tu měl poměrně vysokou úroveň šumu. Všem za spojení děkuji.
RIG : FT890 , 1W out ANT : LW 34m  ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDZdravím závodníkov, nuž čo povedať k zmene? u mňa išiel stabilne len OK1AY ako aj v minulých kontestoch - asi máme spriaznené anténne laloky. všetko ostatné s qsb. Teda všetkým vďaka za spojenia a vyhodnocovateľom za prácu okolo závodu. Želám všetkým veselého silvestra, v novom roku veľa úspechov a hlavne zdravíčka
73 Miro OM3ZUDíky za celoroční přípravu a vyhodnocování našeho CUC kontestování.  Všem pak přeji v novém roce pevné zdraví, štěstí, osobní spokojenosti a radosti u našeho zajímavého radioamatérského koníčka.                                                                                                 
73 JOSEF   OK1AY Zdravím závodníky a děkuji všem za body,vyhodnocovatelům i za hodnocení.Zdálo se mi že je méně stanic,podmínky dobré, pileup Vašek ok1dcs byl v některých chvílích mimořádně silný.Těším se na další kolo,možná že Milan 1IF jako pileup pojede s novým mini QCX a pořídí i záznam.Všechno dobré do nového roku,štěstí,zdraví i podmínky šíření.
VY 73! ok2pkt RomanZdravím, kvôli spozdenému príchodu domov som prvé spojenie urobil v 42. minúte. Podmienky v 1. etape boli priemerné, ku koncu zhoršené. Prajem všetkým veselého Silvestra, v roku 2021 hlavne dobré zdravie a veľa úspechov.
73, Stano OM8AQAhoj Jirko, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení. Všem závodníkům přeji v novém roce pevné zdraví, osobní spokojenost a děkuji za všechna QSO uskutečněná v CUCu i jiných závodech.
73!  Jirka  OK2NAJSrdečné pozdravení všem, podmínky u mne nebyly dobré i když jsme začali 2 hod. dřív,druhá etapa slabší jak prvá.Snad se to zlepší v dalších CUCech.
Všem děkuji za spojení,vyhodnocovatelům za hodnocení a přeji v nastávajícím roce 2021 pevné zdraví,hodně štěstí i spokojenosti.A též zajímavé spojení,DXy i úspěchy v radioamatéření.
Na slyšenou se těší Jaromír OM8ONZdravím všechny příznivce CUCu, Děkuji všem za spojení. Podmínky v 1.etapě slušné, v druhé značné zhoršení. Na pořádný Pile-up bylo málo stanic, ale snad se to vylepší. Děkuji hodnotícím za jejich celoroční práci. Přeji nám všem v novém roce pevné zdraví a hodně štěstí. Vašek OK1DCS